Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 évesen hogyan kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen hogyan kellene udvarolni egy 50 éves nőnek?

Figyelt kérdés
Lenne egyáltalán esélyem ekkora korkülönbség ellenére egy kapcsolatra vele vagy akár csak szexre?

2022. máj. 4. 12:10
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
90%

Figyu, általában az a baj manapság, szinte mindenhol, hogy ha az ember nem negatívkodik és nem ocsmárol mindent, hanem elmondja magáról 100%-ban az igaz jót, megtalálják, hogy fuuuu, de beképzelt, öntömjénező alak. Közben meg csak a jót és az igazat mondta.

Ezt meg nem szokták elhinni.

És ez így van, de én nem fogok emiatt a tömeg után menve megváltozni és hülyeségeket mondani.

2022. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
90%
Ne is ! De mint írtam volt, sok sikert, na meg türelmet.
2022. máj. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
90%

A 31 nem én vagyok, én majd írok privátot, de igaza van.

Tavaly az egyik társkereső oldalon valóban megkaptam, hogy az nem lehet, hogy valakivel szinte minden stimmel, valószinüleg hazudok.

Pedig nem. Nem hazudtam, bármennyire is hihetetlen.

A mai világban szinte hihetetlen, hogy vannak rendes emberek, rendes férfiak is.

Mondjuk amiket hallok, annak alapján sokszor nem csodálkozom.

2022. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!