Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki hogy érzek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy érzek, ha barátnője van?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal az egyetemről egy közös baráti körnek köszönhetően. Hetente többször is együtt szoktunk tanulni, van amiből ő segít nekem, másból én neki.


Pár hét után az tűnt fel, hogy flörtöl velem. Elég jó a kémia köztünk, viszont egy közös ismerősünktől megtudtam, hogy barátnője van. Teljesen lelombozott ez a hír, mert eddig úgy éreztem, hogy tetszem neki és akár akarhat is valamit. Pl. sokszor keresi a fizikai kontaktust, megnevettet, megdicséri a ruhámat stb. A barátnőjéről pedig sosem beszélt nekem. De az is lehet, hogy tényleg csak ilyen flörtölős az alaptermészete.

Azóta tudja, hogy tudok a barátnőjéről, egyszer-kétszer fel is hoztam a témát, de láthatóan nem szívesen beszélt róla, így hagytam.


Nem tudom mit tegyek, mert nagyon vonzódom hozzá, de semmiképp sem akarnék bekavarni a kapcsolatába. Viszont nekem ez így nagyon nehéz, mert hetente többször is találkozunk.


El fog múlni idővel a vonzalom, vagy tennem kéne valamit? Elmondjam neki hogy érzek, vagy csak próbáljam meg csökkenteni az együtt töltött időt?



2022. máj. 9. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Te örülnél a helyzetnek a barátnője helyében? És szerinted melletted nem flörtölne ugyanúgy mással?
2022. máj. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Téged is palira venne... Ne aggódj... Ne bízz benne.
2022. máj. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se mondd el neki és a tanuló kört is függeszd fel vele, mert így az életben nem tudsz továbblépni rajta.

Ha a barátnőjével ilyen és tényleg flörtöl veled, akkor valószínűleg másokkal is és veled is ugyanezt csinálna, amit feltételezem, nem akarsz.


23N

2022. máj. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd el. Hidd el, később megbánnád. 100%, hogy másokkal is flörtölget, gondolj inkább erre.
2022. máj. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem égetném magam.
2022. máj. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, igazatok van
2022. máj. 9. 18:15
 7/13 anonim ***** válasza:
41%

én a helyedben a bnőjének mondanám el.

bocs, ne hari, de a csávód bepróbálkozott, légy óvatos, nem állok közétek.

ez így korrekt, mert szegény csajnak fogalma sem lehet....

velem is szórakozott ilyen módon egy pasi, beadta, h. szakítófélben van a bnőjével, a szerelem elmúlt, közben eljegyezte, kitűzték az esküvő időpontját...

megkerestem a nőt, és mindent elmondtam.

ma már nem házasok.

2022. máj. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne
2022. máj. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért ő (még) nem próbálkozott be, szóval nincs konkrétan miért lebuktatnom. Elképzelhetőnek tartom, ahogy írtam is, hogy csak egyszerűen ilyen a természete, és ezt lehet, hogy a barátnője is tudja, csak én értettem félre az elején.
2022. máj. 9. 21:43
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Találsz magadnak mást. Bird ki max pár hónap és túl teszed rajta magad. Ne akarj plusz terhet egy barátnő pasival. Senkinek sem jó.
2022. máj. 10. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!