Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem mer elhívni, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mer elhívni, miért nem lép tovább a "kapcsolatunk"?

Figyelt kérdés

Fél éve találkoztunk utoljára... miattam nem volt többször de az ő hülyesége miatt. Én azt hittem majd megkeres bocsánatot kér stb. Nem történt. Csak egy hosszú szöveget írt hogy nem érti az egészet és adjak esélyt én jeleztem neki,hogy egy igazi férfi virágot küld odajön,küzd (legalábbis nekem korábban csak ilyen férfiakhoz volt közöm szerencsére).


Bármikor kirakok valamit reagál rá, rám ír... érezteti ,hogy azóta se hagyom hidegen.. és erthetne hogy en is pont ezert valaszolok. Mast mar reg toroltem volna 😅

Többször volt olyan írta,hogy unatkozik, mondtam hogy én is erre a válasza ,hogy hozzám lenne kedve, velem szeretne lenni en ilyenkor allandoan remenykedek hogy vegre elhiv adom is a jelet hogy benne lennek... mégse hív el.. nem történik sose semmi..inkább elmegy haverozni

Egyébeként 27 éves de állandóan a nála fiatalabb "spanokkal" bandázik. Számomra annyira gyerekes... az autókkal menőzik.. nem tudom hova tenni de mikor szóvá teszem ő igazi férfinak vallja magát



Mit gondoltok?

Én mostmár azt ,hogy ennyi idő után hagyni kéne.


25/l


ápr. 30. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, inkább hagyni kéne. Lódít téged, ennyi. Kapcsolat nem lesz köztetek, maximum szex.
ápr. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, elmer ő hívni, csak nem akar.
ápr. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem lép tovább a "kapcsolat" mert nem akar téged barátnőnek. Csak unaloműzésre vagy jó.
ápr. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Túl sokat játszmáztok, agyaltok. Egyszerűen kérdezz rá hogy miért nem hív el.
ápr. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellesz eléggé. Tetszel neki, bír de azért annyira nem fogtad meg, hogy tényleg tegyen érted.


Én amúgy nem vagyok az a nagy romantikus alkat, de néha igenis még nekem is jól esne egy-egy nagyobb gesztus egy férfi részéről, hogy érezzem hogy igazán engem akar. Ha most ezt akár csak egy pasi is olvassa, egyszer-egyszer amikor indokolt lehetne a nőknek, lányoknak egy nagy romantikus gesztust, lépést tenni, mert szerintem kicsit mindenki vágyik rá. Nem a zaklatásra, nem arra ha üldöztök valakit, de egy nőnek kell érezni azt, hogy megbecsülik, hogy mindenáron őt akarják és ha ezt érzi, akkor vissza is fogja adni.


Én amúgy sokáig azt hittem, hogy hülyeség ilyenekre gondolni, meg ilyenekről álmodozni. Van egy barátnőm aki meg nagyon romantikus típus. Ő sokat mesélt arról, hogy az apukája milyen gesztusokat tett az anyukájának. Na, hát akkor esett le, hogy nem, nem sok néha erre is vágyni és, hogy mindenkinek legyen nő vagy férfi, kijárna.


Ha igazán kellenél neki, megtenné. Odamenne és mindent megtenne, hogy veled lehessen. Ő nincs ott sajnos.

ápr. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kuka.
ápr. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
60%

Szia!


Én komolyan vennélek!!!


Jelezd, ha mehet egy privát üzenet.

ápr. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én ahogy megismertem ő még "gyerek" fejben és fél az elutasításomtól.

Ő nem az a tipikus csajozós.

Mint írtam inkább a haverokkal,autokkal ilyemikkel uti el az idejét


De igazatok van!

Elengedem! 😊

ápr. 30. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!