Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pár hónap el teltével újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónap el teltével újra kezdenétek az ex párotokkal ?

Figyelt kérdés

3 évet voltunk együtt,viszont a barátnő szakított jó pár hónapja,de semmi vita nem volt köztünk vagy bármi olyan eset/előzmény ami ezt ki váltotta.

Most pár napja végül is kimondta,hogy nem érti ő miért csinálta ezt,és közben szépen jó kedvűen mosolyog folyamat( tömeg közlekedésben dolgozom sokszor elkezdett utazni velem mostanában) meg kínál üdítővel,csoki,szenyó stb..

Kettős dolog dolgozik bennem,mert tudom,hogy volt valakije kb 1 hónapig tartott,nekem senki nem volt, és itt a bizalom hát el gyengült azért ezt érzem belül.


Másik a szívem,hogy szeretem mert annó is ami meg fogott benne az most is meg van benne. De érezni rajta is,hogy.. hiába hagyott el,valahogy úgy mindig kiváncsi volt a munkámra,vagy hobbimra stb,mintha vidám lenne a társaságomban. Nemtudom korára rá lehet-e fogni hogy fiatal,és ahogy a közmondás mondja: fiatalság bolondság?


2022. máj. 10. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
3 év nagyon sok idő. Együtt is éltetek? Mi volt a szakítás oka?
2022. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jobbra vár csak. Edsig nwm.jott össze addog meg jó vagy te is.

Hasznald ki mig nem lép le ujra.

2022. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztosan nem.
2022. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Elhagyott egy másik pasiért, megszívta, visszajönne.


Erre nincsen recept, simán lehet, hogy működne, lehet h elhagyna megint, nem tudhatjuk.

2022. máj. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1# az együtt élés nem történt még meg,leginkább úgy szeretné,hogy utolsó vizsga éve után jönne el otthonról.De ha nem is mindennap de kölcsönösen jártunk egymáshoz sűrűn.A meglepi része ,ha jól megy minden év vége fele lehetne saját kis lakás,jobb munka lehetőség előtt is állok.

Kapcsolatunk meg jó volt mindig,mindig meséltem valami eseményt,tudta a dolgaim,sokat poénkodtam vele,mindig jókat nevetett,mondta is,hogy ezt nagyon szereti mikor meg tudom nevettetni.


Nem vitatkoztunk,természetesen apró nézet eltérések nagyon ritkán voltak de tök hülyeségeken pl boltban vásárlásnál,de semmi komolyabb. Közvetlen voltam vele is,családtagjaival is.Nagy szerelem volt ez én úgy érzem.Most is mikor elköszön vissza is néz integet. És úgy tud vigyorogni hogy az csak na

2022. máj. 10. 22:37
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Kerdezonek meglagyult az agya :DDD


Tomegkozlekedesen dolgozik..:D buszsofor vagy ellenor v mi. Milyen jo melo netto 500 ??? Mi van 😱😂


Na mindegy.


Ha ennyit vergodsz hivd fel h hianyzik. Van vesztenivalod? Nem. Akkor. Azonnal irany a bolt szep platina es feher arany eljegyzesi gyuru szep kristallyal!! Esetleg mehet a zafir, gyemant is!


Kerd meg! Mit izelsz itt...


Komolyan..


26n



De ez a tini topic kerdezo :D

2022. máj. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Orulet komolyan. Mar reg futnod kene utana azzal a szolid kis aranyos platina gyemant berakasos csillogo gyuruvel.


Erre a gyakorin ir..


Amugy becsuld meg ha igy is igent mondd!!


Vesztenivalod meg 0.


Mi itt biztatunk.



Na puszi.

2022. máj. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6# jaj ez jó volt mind :D :D :D


Na mindegy majd szólok mizu,köszi mindenkinek :D

2022. máj. 11. 04:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Loteri kutyat se erdekli csak szolok 😱😱🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣



Na

Puszi


N

2022. máj. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!