Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valakivel jól érzem magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel jól érzem magam, de 3 hónap után sem vagyok bele szerelmes, az még változhat a jövőben? Valami pozitív tapasztalat? Vagy akár negatív is.

Figyelt kérdés

2022. jan. 17. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, van hogy lassabban alakul ki. Illetve számít a közös minőségi idő is, hogy mennyit randiztok, stb. Különben hogyan ismered meg?
2022. jan. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Az nagyon felejtos...
2022. jan. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele lehet-e belőle barátság.Ha nem akkor búcsúz el tőle.
2022. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Azt nem említed ki a nő és ki a férfi.


Előre is bocsánat mindenkitől a válaszért,de az a tapasztalatom, hogy, ha te vagy a nő akkor igen,

ha te vagy a férfi akkor nem.

2022. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne többet tudni, de ha ennyi idő után sem érzel szerelmet, akkor ez tényleg inkább barátság.
2022. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Első kapcsolatod keresed?
2022. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem nemtől függ, hanem hogy mit takar a "jól érzem magam vele".

Ha szexuális vonzalmat ÉS szimpátiát, közös hangot, humort, elrepül az idő, értitek egymást, jó a kommunikáció... Akkor igen, bőven lehet szerelem, csak még idő kell együtt.

Ha csak vonzalmat, akkor nem tudom. A rózsaszín köd lecsengése után dől el, tudtok-e kezdeni mást is egymással szexen kívül.

Ha meg nincs vonzalom, de emberileg kedveled, az barátság, és nálam nem is szokott kialakulni a szexuális vonzalom, ha az első hónapban nincs meg. Bár vannak itt a gyakorin demiszexuálisok, szóval ki tudja...

2022. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Én a környezetemben azt tapasztaltam, hogy 3 hónap pont ilyen lélektani határ. Ha addig nem jött, valószínűleg nem is fog.
2022. jan. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Találkoztam már olyannal is, hogy évek után jöttek össze mégis. Nagyon ritka.

Ez egy erős barátság kezdete inkább.

Persze ha ebben ő is így gondolkodik.

2022. jan. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mennyit találkoztok? Ezt így nem lehet megválaszolni.
2022. jan. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!