Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jelei vannak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak, ha egy egyetemi oktató megérintődik egy hallgatója által? Ha nem is lesz szerelmes belé, de nem hagyja hidegen.

Figyelt kérdés
Nem szexre célzok, hanem valódi rokonszenvre.
2022. máj. 15. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Mint bárki másnál. Érdeklődik a dolgai iránt, nyilván nem az oktatással kapcsolatos témákban, szívesen tölt vele időt.
2022. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Egyetértek az 1.válaszolóval, bár szerintem az is lényeges kérdés, hogy mennyi konktaktra van lehetőség,tehát beszélnek-e (vagyis tud-e személyesebb témákról beszélgetni vele, érdeklődni)...


Plusz hozzátenném, hogy gondol rá, eszébe jut nem kifejezetten oktatási/tananyag kérdésekben - ebben viszont már nem elhanyagolható, hogy melyik oldalról tetted fel ezt a kérdést. Ha hallgatóként érdeklődsz, akkor nagyon nehéz megfejteni, milyen jele lehet ennek az oktatónál, mivel hallgatóként legfeljebb olyanokból lehet sejteni, hogy hogyan néz rád, hogy szól hozzád, érdekli-e bármi veled kapcsolatos, ehhez ugye kapcsolattartás kell, legalábbis nem árt.


Oktatóként meg nyilván azt veszed észre, hogy újra és újra gondolsz rá, nem felejted, érdekel(ne).


Mivel ennyiből nem tudtuk meg, melyik szemszögből érdekes Neked a kérdés, más most nem jut eszembe.:)

2022. máj. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
*kontaktra, elnézést, 2.voltam
2022. máj. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hallgatói.

Amikor tanított, akkor tombolt a járvány, és online volt csak kapcsolattartás, így a testbeszédéből nem tudtam olvasni.

2022. máj. 15. 19:29
 5/7 anonim válasza:

Így nehéz kérdés nagyon. És van sejtésed, hogy érdekelted, bármi jel?


Járvány előtt tartott órát személyesen is?

2022. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sokat beszélgettünk online mindenféléről, Facebookon.
2022. máj. 15. 19:55
 7/7 anonim válasza:

2-es vagyok


Már megszakadt ez a kapcsolat? Vagy a Facebook-os beszélgetés megy továbbra is?


Ha ott beszélget veled, az elég jó jel lehet, az már valamennyire közvetlen dolog (szerintem)

2022. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!