Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem 1 férfiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem 1 férfiba akivel lefeküdtem, nagyon jól éreztük magunkat mondta ő is többi leírásban. Van értelme rá várni?

Figyelt kérdés

Azt szeretném mondani hogy van 1 férfi az életemben akivel egyszer együtt voltam, szerelmes lettem bele.

Egyszerűen megtörtént mondta is hogy kevés volt ő többet szeretne, egyébként van felesége nekem is férjem a párjaink édes testvérek.

Júliusban fogunk találkozni, mert 500 km-re laknak tőlünk kb.

Egy évben 3-szor találkozunk.

A lényeg az hogy vele voltam azóta minden nap beszéltünk, de az a baj hogy érzem hogy már nem szeretne velem beszélgetni, minden nap ráírtam az elején beszélgetett is velem de már alig ír rám alig válaszol.

Kezdem azt éretni hogy zavarom zaklatom.

Ezt meg is írtam neki azt mondta hogy hogyha zavarom szólni fog úgyis.

Már olyat is írt nekem hogy rajtam múlik hogy érezhet e irántam valamit, mert tudja hogy szerelmes vagyok belé.

Július végén fogunk találkozni Anyósunkéknál.

Nagyon hiányzik. Mit tegyek?



2022. máj. 18. 07:12
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen legalább te megértesz.

Csak nagyon hosszú az idő júliusig és sokat gondolok rá.

De igen ezt fogom megpróbálni hogy nem keresem.

Ami viszont még érdekesebb hogy a sógornőmmel az az a párjával minden nap beszélünk messengeren videóhivásba, és ő mindig ott van mellette ez olyan érzés mikor ki ugrana a szívem is ha hallom a hangját.

Most meg feltünő lenne ha nem beszélnék a sógornőmme, hogy biztos történhetett valami ami miatt őt nem keresem.

Le bukni nem szeretnék, nem szeretnek bajt.

2022. máj. 18. 09:48
 32/45 A kérdező kommentje:

Meg a gyerekeink unoka testvérek mindig köszönnek egymásnak nevetgélnek.

Az én fiam 2,5 éves az övék 4 éves lesz, meg nekik iker gyerekeik is vannak.

2022. máj. 18. 09:52
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt akartam kérdezni, hogy vannak e gyerekek. Csodálatos. Életet meghatározó élmény lesz nekik, hogy mekkora csalók a szüleik.
2022. máj. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
De nem szeretnénk hogy ez valaha is kiderüljön. Egyszerüen így alakult.
2022. máj. 18. 10:09
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

"a baj hogy érzem hogy már nem szeretne velem beszélgetni"

neki több esze van nálad, ennyi


örülj neki, hogy leépíti ezt a szart amit kavartatok

2022. máj. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

Nem mondtam én olyat hogy nem szeretne velem beszélni, csak egyszerüen ő óvatosabb mert a felesége nézi mindig a telefonját ez miatt van az hogy nem keres.

Egyébként mindig írja hogy majd ír ha nem látja a párja.

Van amikor este 10-kor ír rám.

Szoval nincs arról szó hogy én nem érdekelném, csak egyszerüen megkell húzni a határokat.

Tudom hogy érdeklem, érzem.

2022. máj. 18. 10:15
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te a saját katyvaszod fogja vagy.

Le kell ezt zárni vagy így, vagy úgy.

Ha nem akartok válni, akkor szedjétek össze magatokat, és tegyetek pontot a végére!!

2022. máj. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a fa..ba tudtatok dugni ha évente 3-szor találkoztok akkor is családdal...?!
2022. máj. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem sül ki a szemed szégyenedben amikor a sógornőddel beszélsz?Ugye tudod hogy két családot teszel tönkre ha ez kiderül?

Gyorsan zárd ezt le,amíg nem késő.

2022. máj. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

"Miért ne szeretném? Sírok mert hiányzik, szerelmes zenéket hallgatok egésznap. Mindig figyelem mikor van fent interneten.."


Ez inkább megszállottság, mint szerelem. Ennyire ráérsz egész nap, munka meg család mellett? Szerintem is az van, hogy szar a házasságod és a legelső kis reménysugárba kapaszkodsz, ami ad egy kis boldogságot.

2022. máj. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!