Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem 1 férfiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem 1 férfiba akivel lefeküdtem, nagyon jól éreztük magunkat mondta ő is többi leírásban. Van értelme rá várni?

Figyelt kérdés

Azt szeretném mondani hogy van 1 férfi az életemben akivel egyszer együtt voltam, szerelmes lettem bele.

Egyszerűen megtörtént mondta is hogy kevés volt ő többet szeretne, egyébként van felesége nekem is férjem a párjaink édes testvérek.

Júliusban fogunk találkozni, mert 500 km-re laknak tőlünk kb.

Egy évben 3-szor találkozunk.

A lényeg az hogy vele voltam azóta minden nap beszéltünk, de az a baj hogy érzem hogy már nem szeretne velem beszélgetni, minden nap ráírtam az elején beszélgetett is velem de már alig ír rám alig válaszol.

Kezdem azt éretni hogy zavarom zaklatom.

Ezt meg is írtam neki azt mondta hogy hogyha zavarom szólni fog úgyis.

Már olyat is írt nekem hogy rajtam múlik hogy érezhet e irántam valamit, mert tudja hogy szerelmes vagyok belé.

Július végén fogunk találkozni Anyósunkéknál.

Nagyon hiányzik. Mit tegyek?



2022. máj. 18. 07:12
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:

Hozza teszem hogy mindig amikor végzett a munkahelyén mindig én voltam az első akit felhívott.

Boldog voltam amikor hallhattam a hangját. De már akkor sem hív fel ha végzett. Mondjuk azért mert olyan kocsit vezet amiben nem tudja le tenni a telefonját.

Eddig mindig vidóhívásba hívott fel de most nem.

Hát én nem tudom.

2022. máj. 18. 07:18
 2/45 anonim ***** válasza:
95%

Sógor?

Miért is vagy még házas,aki így viselkedik az már csak testben van a házasságában.

Egyre jó voltál!

2022. máj. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 Noren1989 ***** válasza:
92%

Mindig azt mondom:


Csak kavard a szart, de ne öntsd magadra!

2022. máj. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Mind kettőnknek vannak gyerekek
2022. máj. 18. 07:32
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Összegezve addig nem akarod elhagyni a férjed, akit már minimum 3 éve nem szeretsz amíg nincsen meg az új pali akihez beköltözhetsz.
2022. máj. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Szeretem a páromat de nen vagyok belé szerelmes, szeretem mint a gyermekem apját.

Nem nem tervezünk ilyet hogy elhagyjuk a párjainkat. Ezt megbeszéltük.

2022. máj. 18. 07:36
 7/45 Noren1989 ***** válasza:
100%

Muci, fel kéne fogni: a fricc normàlisan próbàlja kezelni a helyzetet, h ne hozzàd, hanem a feleségéhez kötődjön.


Te amolyan elhanyagolt, otthonülő hàziasszony vagy?

2022. máj. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem hagyd, es keress masik pasit . Szornyu csaladi botranyt keruld el ha lehet. Tartsatok meg a titkot es igy lesz a legjobb.
2022. máj. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

Sokat szokott veszekedni a párjával, én is az enyémmel.

Egyszerüen megtörtént.

De már megbeszéltük hogy hogyha jönnek Anyósékhoz ő átfog jönni hozzám

2022. máj. 18. 07:38
 10/45 anonim ***** válasza:
97%

Keress olyan pasit, aki hetente ketszer lehet veled es kenyeztet.

Sokkal kisebb cirkusz ha lebuknatok...

Szerintem meg neki van mar masik noje :)

2022. máj. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!