Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Zavarna, bántana-e titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, bántana-e titeket, ha megtudnátok, hogy ti vagytok a barátnőtök a 25. szexpartnere ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 19. 12:49
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Vagy az a felállás, hogy egy átlag csaj simán összehoz ennyit, mert mindegyik Tinderezik ott meg van pasi bőven?
2022. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mindenki tinderezik de simán összehozható, főleg hogy a pasikat nem kell győzködni hogy ugyan szexeljünk már
2022. máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

" Bulikba, tinderen, ismeretségi kör."


Vegyük ki a Timdert. Maradjunk a buliknál meg az ismertségi körnél. Valaki mondja meg, hogy ha egy átlagos csaj kb 25 éves korára kb 17 pasival volt és ez több csajt jelent mint pasit (80-20 vagy ahogy akarjuk), akkor azt a rengeteg nőt hány "chad"-nek kell "teljesítenie"?

2022. máj. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Húha, egy matek könyvbe is elmehetne a példád 😂 csak ott bukik a dolog, hogy nem tudom mit jelent a “chad”.

Mit számít ez amúgy? Nem értem.

2022. máj. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

33.-ra.


Nem kell csednek lenni!!! Csak oda kéne menni a lányhoz, és kinyögni 2 értelmes mondatot!!!


Ahogy a "BESÚGÓ" sorozatban mondja a srác: 5 másodperc bártorság kell.


Amelyik fiúnak nincs 5 másodpercnyi bátorsága, az szerintem kösse fel magát!

2022. máj. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

"Mit számít ez amúgy? Nem értem."


Csak azt akarom tudni, hogy hány férfinak kellene "teljesítenie" azt a rengeteg csajt. Meg ha elmész egy randira egy huszonéves csajjal, akkor gondolom alapból lehet úgy kezdeni/kezelni, hogy volt már vagy 5-6-10 szexpartnere.

2022. máj. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!