Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a franc ütött belén tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franc ütött belén tegnap este óta? Történt már ilyen mással is rajtam kívül, vagy megbolondultam?

Figyelt kérdés
Nos azzal kezdeném hogy húsz éves vagyok, tehát már nem egy gyerek. Minden könnyen megy az életemben( gondolok itt csak egyszerű dolgokra) kivéve a szerelembe esés. Rendkívül nehezen esek szerelembe valakivel, ugyan szeretni képes vagyok, de belezúgni valakibe sajnos számomra nagyon nehéz. Ami egy okból nagyon sajnálatos számomra, mert eddigi életemben körülbelül egyszer-kétszer voltam képes érezni ezt, és igazán jó volt. Azóta egyszer sem voltam. Jelenleg sem tetszik senki a környezetemből, még csak egy aprócska vonzalmat sem érzek jelenleg senki iránt. Nos tegnap este lefeküdtem aludni, és egy nagyon régi ismerőssel álmodtam. A fiú egy jó barátnőm öccse, aki két évvel fiatalabb nálam. Egy általános iskolába jártunk, és mikor kicsik voltunk szerelmesek voltunk egymásba, ő volt az egyike azoknak akik valaha “megdobogtatták a szívemet” nos ezután egy középiskolába is kerültünk, olykor összefutottam vele a folyosón, néha beszéltünk is de teljesen hidegen hagyott engem. Mióta elballagtam egyszer sem gondoltam rá, főleg nem szerelemmel, eszembe sem jutott. Nos tegnap este lefeküdtem aludni, és vele álmodtam. És amikor felkeltem, szerelmesnek éreztem magam. Elsőnek viccesnek gondoltam a dolgot, de azt hittem ez majd pár óra múlva elmúlik. Nos most este van, és továbbra is ő jár a fejembe, és úgy érzem magam mint egy szerelmes. Ha nem lenne barátnője már rég ráírtam volna, de sajnos foglalt a fiú. Pedig mint említettem, nagyon ritkán érzek ilyet. Elment volna az eszem? Álmomba beleszeretni valakibe? Lehet hogy pszichológushoz kéne mennem…Valaki járt már úgy mint én, vagy csak én vagyok ilyen rettenetesen fura alak?

2022. máj. 24. 23:47
 1/2 anonim válasza:
Egyáltalán nem bolondultál meg szerintem. Én is éreztem már hasonlót. Utoljára pár éve voltam annyira szerelmes mint még soha, de nem lett jó vége. Viszont amit álom közben és után éreztem egy bizonyos ember iránt az fogható sem volt a "valósághoz" és akárcsak te én sem tudtam magyarázatot találni rá, hogyan lehetséges ez. 🙂🙂
2022. máj. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SaJt01 ***** válasza:
100%

Ahogy leírod az egész felfogásodat a szerelemről az számomra nagyon szokatlan. Ez nem valami érzés amit így kutatsz mint a charmander kártyát. Ez nem egy recept amit elolvasol aztán leülsz megfőzni. Ez nem gazdálkodj okosan, kocsi, hűtő meg van, lakás mosogép és kész vagyok.


Abból a kevésből amit írtál, az az agyszüleményem hogy nagyon kimérten éled az életed, mindennek van oka és helye. A szerelmet is így kezeled. Minden jól definiáltan, tisztán artikuláltan zajlik. Ebben a térben nem tud kibontakozni semmi természetes. Viszont amikor alszol akkor nem állsz ennyire mereven a világhoz és tapasztalod hogy a felszín alatt bizony zajlanak az események, jó szürkén, alig megfoghatóan. Ezek bugyogtak föl álmodban és olyan mintha egyik pillanatról a másikra történt volna. Szerintem ez sokkal régebb óta zajlik csak túl elfoglalt vagy a magadról alkotott képpel ahhoz hogy lásd mik történnek benned.


Semmihez nem értek, nincs semmi diplomám, ez csak az első benyomásom volt.

2022. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!