Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megbolondulok! Minden este...

Megbolondulok! Minden este ordit! Miért csinálja, hogy evés nélkül képes lefeküdni?

Figyelt kérdés
Öt hós, a napi etetés is kinszenvedés. 130-140 eket tudok valajlhogy belerakni, fél szopi,fél tápi,apad a tej ,mióta ezt csinálja, ez a napirendje: hajnalban szopi, 7 kor kelés majd eszik, 11,15, 18 20:30 eszik,fürdés nyolkor kezdődik. Délután ötig alszik keveset, igy estére tök fáradt és ugy fekszik le hogy semmit nem eszik , de ordit egy fél órát. Mit teszek rosszul? Ez igy nagyon idegtépő!
2009. márc. 14. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mivel ha csak keveset alszik, előfordulhat, hogy azért ordít, mert annyira fáradt már. És ha fáradt, nem is fog enni!

Ha jól számoltam, napi 6 kaja van.

Ha este 6kor eszik, és 20:30kor is, ott kevés idő telt el, lehet,hogy nemis éhes. Ennyi idősen 4 óránkénti evés ajánlott.

Azt nem értem, ha 8kor fürdik, 8:30kor eszik, akkor mikor nem eszik? Vagy akkor csak szeretnéd etetni? Bocsi, de tényleg nem igazodok ki.

2009. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem korábban fürdesd meg és utána lehet, h még enne is rendesen, nem lenne még nagyon fáradt.
2009. márc. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, 8 kor fürdik, igy fél kilenc körül ennie kéne, mert tovább képtelen fennmaradni. Nem értem miért nem alszik még egy kicsit fürdetés előtt? Ma is próbáltam lerakni de 10 perc orditás után feladtam. Egyszerűen nem éhes fél kilenckor, de akkor mit csináljak?
2009. márc. 14. 21:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fürdesd elöbb.Nálunk is volt ilyen üvöltős este ha már nagyon fáradt volt.neki az is fájdalom mert nem tudja miért rossz a közérzete ezért nem is alszik,mert nem tudja hogy az oldja meg a problémáját.Az este 6orai evés elött fürdesd meg utána etesd meg és ragd le aludni.Ha nyuglődik akkor sürün szeretgessd meg és tedd vissza az ágyba.Ez hidd el beválik.
2009. márc. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is korábban kellene fürdetned!
2009. márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szia! szerintem, probald meg egy picit elorebb hoznia furdetest, mint ahogy az egyik hozzaszolo irta. En eleg rugalmas vagyok a furdetes idopontjaval kapcsolatban. Altalaban 7 es 8 kozott szokott lenni, attol fuggoen, h a picim mennyit szunditott napkozben( az enyem sem egy hetalvo). Ha nagyon faradt elorebb hozom. Pancsi utan szopizik es mindig elalszik. Az ejszakai alvasokkal nincs problemank, csak a nappaliakkal. Estenkent szinte minden baba nyugosebb, nekik meg hosszu egy nap, a nap vegere nagyon lefaradnak.
2009. márc. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
az utolso vagyok megint...volt mar nalunk is, h hat korul furdott. SOt olyan is, h "elaludta" a pancsijat, mert delutan fel hattol reggelig aludt. En persze fel nem keltem, orulok, ha szundit:-) Masnap reggel bepotoltuk a pancsit.
2009. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem 5 és fél hós a lányom,most lettünk túl ugyan ezen,és nem a fürdetéssel volt a gond.Nem kellett neki annyiszor enni,én meg tömni akartam.És evett egy kicsit,én nem voltam megelégedve a mennyiséggel,és megint megtötem,mikor úgy láttam,és egy ördögi kör alakult ki.És rájöttem,hogy bizhatok benne,és akkor etettem meg mikor jelezte,hogy éhes.Két órával tovább birta,én meg csak kinoztam. :( Mióta megvárom a jelzést,ismét az a kiegyensúlyozott,boldog kislány,mint aki volt.És jól alszik ismét.(igaz még mindig felkel legalább egyszer éjszaka szopizni,de nem baj) :o)

Bizz benne.Szerintem nem a fürdetés

2009. márc. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Leírom a napirendünket hátha segít.

Kislányom most 8 hós, de 4 hósan már ez a napirendünk.

7.00 ébredés szopi

10.30 tízórai

11.00-12.30 alvás

13.00 ebéd

17.00 uzsonna

20.00 vacsi

mi utána fürdetünk, mert fürdés után már annyira fáradt h nem bírt enni, ezért megfordítottuk.

Tele pocakkal is megy a fürcsi semmi baja, sőt azalatt a maradék vöfi is feljön és mivel nem hajlandó szopizni este, így kap 150 ml tápi és jóéjt!

Nincs kőbevésve hogy fürdés után kell vacsorázni!

Az összes ismerősöm így teszi és juszt se. Nekem ez nem vált be akkor minek erőltessem.

Próbáld ki előtte etetni. Legalább a vacsi maradékát is lemoshatod fürdés közben nem kell maszatosan ágyba tenni.

:)

Sok sikert!

2009. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Közben félálomban kiszivta a lefejt tejet de szopno nem volt hajlandó. Vagyis annyira fáradt, hogy nem szopik, ha fejreállok, akkor se. Ugy látom tápit kell adnom teljes adagként este, incs értelme mellre tenni, hiábavaló.tudom hogy tömöm szegényt, ő ellenne kevesebb kajákkal is, próbáltam rábizni két hétig, hát kezdett fogyni:( ezért erölködök, hogy ötször egyen nappal. Holnap hatos szopi előtt megfürdünk, aztán mikor elfárad leteszem és bizom benne, hogy felkel kilenc körül enni, kipróbálom! Köszönöm a biztatást!
2009. márc. 14. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!