Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első nagy szerelmemet láttam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első nagy szerelmemet láttam a neten és még igy is zavarba jövök tőle. Hogy győzzem le ezt a gátlást ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 25. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Mert személyesen is fogtok találkozni, vagy miért lenne fontos hogy legyőzd?
2022. máj. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1. Még mindig szeretnék vele összejönni, annak idején félbemaradt a kapcsolat.


2. Annyira zavarba hoz, h a képernyőn keresztül is alig merek ránézni, elég fiatal kamaszok is voltunk , mikor találkoztunk...


3. Hogy győznétek le egy ilyen szitut a helyemben ?

2022. máj. 25. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

"Hogy győznétek le egy ilyen szitut a helyemben?"

Mondjuk felnőnék.

2022. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje ért véget a nagy történet?
2022. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tizensok éve.
2022. máj. 25. 17:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Hat az attol is fugg, hogy akkor mi volt, mert ha nem mersz ranezni a kepre az azt jelenti hogy volt valami, ami nem ugy alakult. Jartatok is vagy csak alakuloban volt? Miert lett vege? Vagy miert nem alakult? Es hogy te ebbe a no vagy, vagy a ferfi? Persze tudom indok se kell a zavarban levesbe ilyen tipus vagy. Cuki amugy csak egy helyzetben okoz nagy felre ertest ha nagy zavaraban a masiknak szegyen van az arcan. Es a masik azt gondolja hogy huh basszus ennek az embernek ciki a jelenletem nem is ismerem megis ugy nez ram mintha ciki lennek. Mert sanszos hogy fel sem ismerne a masik mivel kamasz korotokba talalkoztatok utoljara. Legalabbis ugy itsz rola. De hidd el egy kep nem fog gondolkozni azon, hogy mi bajod van. 😏


Amugy a nok es a ferfiak maskepp gyozik le a zavarban levest. Es igy nehez tanacsot adni. De adok egy tanacsot de szerintem ez nem fog segiteni. Probalj ranezni a kepere. Pl. Hiaba mondanam neked, hogy valld be a kepnek, hogy nem mersz ranezni. Lehet magadba is bevallani, nem muszaj kimondanod se, hogy nem mersz ranezni es indirekt mod is lehet bevallani egy bocsanatkeressel es ugy kevesbe erzed cikinek onmagadnak.

Pl. Nezz ra a kepre 1 mp-re es ha raragad a szemed, akkor mond a kepnek, hogy bocsanat hogy nezed. De ugyanakkor dicserd meg magad hogy merted megnezni. Ne csapd be magad attol felve, hogy megharap. Hidd el nem fog megharapni a kep. 😏


Vagy a tukorben gyakorold hogy mit mondanal neki. De pl irhatsz naplot is neki cimezve hatha segit abban hogy ra merj kesobb nezni a kepere. De ezek szerintem nem tanacsok mert egy no es egy ferfi maskepp dolgozza fel es oldja ezeket a zavarban leveseket es ezeket a dolgokat. Valaki azzal hogy elfut. 😏 Persze ez is megoldas csak nem tartos oldas mert mikor elfut utana oldodik es megkonnyebbul.De egy ugyanilyen helyzetbe ujra elojon ez.


Kiveve akkor jo megoldas, ha sport az futast jelent es tenyleges sporttevekenysegrol van szo. Mert a sport onmagaban is boldogsag hormont termel ami segit abban is hogy lekuzd a zavarban levest es onbizalmat is ad, mert mozgassal levezetted a belso feszultseget ami ez esetben a zavar. Ezert ad onbizalmat. Az jo oldas mert levezeted sporttal a zavarod. Eloszor is azt kene onmagadban kideriteni miert nem mersz ranezni a kepre. Csak azert mert zavarba hoz?


Ha mosolygos vagy kacagos kep akkor konnyu dolgod van hogy tamogasd magad, hogy a kep nem fog tenyleg megharapni ezert, hogy nezed.


Amugy cuki, hogy nem mersz ranezni. 😏 En mindig mosolygok magamba mikor ilyen kerdeseket olvasok.



Tudom itt majd írni fogjak, hogy nem ez egyaltalan nem cuki, de ne foglalkozz veluk. Tipikus gyk valaszok, akik nem is ismerik se a helyzetet se az erzeseket se az embert, hogy miert nem mer ranezni. Irtad kamaszok voltatok. Ez is lehet a zavarban leves targya es ennek az ismeretnek hianyaban konnyen irjak oda az ellenkezojet.


Vagy van olyan otletem hogyha annak idejen volt valami kozos programotok kamaszkent akkor tedd egyedul hatha felszabadit ez az erzes.


Bar azt nem ertem hogy 10-en sok ev nem latas utan, hogy ismerted fel ha soha nem lattad felnottkent? Mert en pl szerintem felnotten tuti biztos, hogy fel sem ismernem a masikat. Maximum magamba kamillaznek hogy hm honnan ilyen ismeros. De inkabb az lenne a sanszos hogy nem ismernem fel.

2022. máj. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

* Legalabbis ugy irsz rola.


Bocsanat a tipoert. Sajna a tipo a gyk-n mar vedjegyem. 😅 Nezd el ezt nekem csak segiteni probaltam egy tanaccsal.

2022. máj. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!