Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt az életetekben már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt az életetekben már beteljesületlen szerelem?

Figyelt kérdés

Olyan, hogy már alakultak a dolgok, de valami miatt mégis megakadt, és nem teljesült be hiába szerettétek az illetőt.


Várom a sztorikat, válaszokat:)



2022. máj. 27. 00:56
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nekem volt. Nagyon sok időbe telt mire túl tudtam lépni ezen. Első szerelem volt az életemben, már huszonévesen. Az egy dolog hogy az ember tele van érzelemmel de ez önmagában nagyon kevés ha az embernek semmilyen tapasztalata nem volt a nőkkel korábban. Nem tudtam férfiként viselkedni ezért nyilván nem is tudott rám férfiként nézni a nő akit szerettem. Hamvába holt az egész kapcsolat rövid idő alatt.
2022. máj. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én épp hasonlót élek meg, kivéve, hogy tudtommal az ő részéről puszta szexuális vonzalom létezik csupán. Sok szempontból felejtős az egész, most még fáj, mivel szinte napi szinten látom őt, de az idő majd megoldja...van már annyi tapasztalatom, hogy ezt tudjam...

Rég voltam ennyire szerelmes, nem is értem magam, hiszen annak ellenére, hogy nő vagyok, elég racionálisan gondolkodom. :D

2022. máj. 27. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de ezek elég gyerekszerelmek azért.
2022. máj. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt-volt. 14 éves voltam, és magányos, nem igazán jöttem ki az osztályommal. Ellenben kocka voltam, és letöltöttem egy MMORPG játékot, ami magával ragadott. Meg is ismertem egy srácot, akivel aztán naphosszat beszéltünk MSN-en egész nyáron (oh, régi szép idők), de nagyon messze lakott. Az ország másik végén. Ennek ellenére pár éven belül találkoztunk, viszont semmi sem lett a dologból. Ma már érthető, hogy miért, de akkor nagyon rosszul esett. Ezt a távot rendszeresen áthidalni még most, felnőttként is nehéz lenne.


Később összejöttem az első párommal, nagyon beleestem, de 2 és fél hónap után szakított velem. Megviselt, de nem akartam a fájdalomba temetkezni. Utána persze vissza akart jönni hozzám, de én már nem akartam.

2022. máj. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Szinte csak olyan volt😕Most is van. Egyáltalán nem gyerekes. Én pl.40 vagyok🤷🏼‍♀️
2022. máj. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nála a valami ami alakult, az a barátság volt 😅

Úgyhogy kuka lett a projekt.

2022. máj. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!