Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kialakulhat két ember között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat két ember között beteljesületlen szerelem miatt olyan lelki kötődés, amely életünk végéig elkísér minket?

Figyelt kérdés
Régebben összejöttünk egy rövid időre, de gyávaság miatt ő nem vállalt fel engem, viszont mindig vágyott rám. Nagyon hosszú idő után felkeresett, de most már én házas vagyok, nem lehet köztünk semmi. Amúgy se tudnám megbocsátani a gyávaságát. Viszont mindig gondolni fogok rá és szerintem ő is rám.

2021. febr. 19. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos nem minden elhibázott szerelem múlik el.
2021. febr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak az a durva, hogy ez tényleg halálunkig így marad. Tudom, hogy nála se múlik el.
2021. febr. 19. 22:42
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehetségesnek tartom. Te vagy a nő a történetben?
2021. febr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány év után keresett fel?
2021. febr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő. 16 év után.
2021. febr. 19. 23:05
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem igazán értem a szitut. Volt valaki, aki gyökérként bánt veled, de te még kicsit vágyódnál utána? Hát, ha ilyen vagy, akkor ja, kialakulhat.
2021. febr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%
Ezek ilyen karmikus kapcsolatok, valami oka van annak, hogy ebben az életben nem teljesült be a kapcsolatotok. Én is így jártam. Hiába dobott el, tudom, hogy vágyik rám és nem tudok haragudni rá pedig minden okom meglenne rá. Tisztán emlékszem mikor legelőször rámírt, a randi napján miket csináltam, hol voltam előtte, hogyan készülődtem a randira, az első pillanatra mikor találkoztunk. MINDENRE! Egyik exemnél sem emlékszem ilyen részletekre, de nála igen. Folyamatosan vágyok rá, mindenkibe őt keresem. Nagyon furcsa.
2021. febr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15%
#7: What? Tehát, mivel szerelmes voltál belé és begerjedtek a hormonjaid, de amúgy nem lett semmi a dologból, ezért ez karmikus kapcsolat? És te tényleg úgy érzed, hogy a párkapcsolatok kategóriában FELNŐTT embereknek tudsz tanácsot adni?
2021. febr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7-es, én is erre gondolok, hogy ez valami komolyabb eredetű lelki dolog lehet.
2021. febr. 19. 23:17
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Minden okkal történik az életben.
2021. febr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!