Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismerek egy lányt akinek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerek egy lányt akinek volt már sok barátja, engem ez taszít, normális dolog?

Figyelt kérdés

Ő szeretne engem megismerni amikor épp nincs senkije. De annyira gáznak érzem hogy tudom azt hogy volt már egy pár barátja. Nem tudnám őt komolyan venni. Ki tudja már hány farkat szopott.

Neki ez nem kellemetlen hogy tudom mennyi fiúja volt már?


2022. máj. 28. 11:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Neki ezek szerint teljesen mindegy, bepróbálkozik és kész...
2022. máj. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Neki nem kellemetlen. Szerintem az a kellemetlen, hogy milyen gyökér vagy :)

Nincs erre jobb szó, sajnálom.

A kilincset ès a pénzt sem fogod meg ezek szerint, mert túl sok mindenki nyúlt hozzájuk?

2022. máj. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ezt így mond meg neki és akkor ő is tud ismerkedni egy érettebb férfival
2022. máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%
Persze, egy ilyen általában alapból kuka. Lehet "könnyűvérűnek" lenni, de akkor a többség hányni fog tőled.
2022. máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem kimondottan ribi, csak volt már pár kapcsolata, akkor a történetben te ülsz fordítva a lovon.
2022. máj. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%

Komoly nőknek nem volt sok kapcsolata ,csak a züllötteknek.

Én se jönnék össze soha olyan nővel akinek rengeteg kapcsolata volt ,mert miért is ragadna le nálam?

Aki eddig mercédesszel járt,nem fog csak azért egy suzukival mert olcsóbb :)

2022. máj. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
A nők nem autók drága
2022. máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
És akkor mi van, ha sok barátja volt? :D Istenem...
2022. máj. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem teljesen normális. A férfiak és a nők is részben biológiailag kódoltak, hogy mit tartanak vonzónak, és mit nem. A férfiaknál a sok partnert "megjárt" nő a kevésbé vonzó, míg a nőknél a kevés partnert megszerző férfi. Ennyi.
2022. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
9-es, nem biológiailag, hanem társadalmilag kódoltak. De attól még, hogy a (patriarchális) társadalom belédnevel valamit, az még nem szentírás.
2022. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!