Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye az nem normális hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye az nem normális hogyha csak egy napja ismerek egy férfit és már össze is akar velem jönni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 11. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Nem is ismer, nem is szerethet még téged.

Bár mondjuk nem teljesen igaz, hiszen létezik szerelem első látásra, csak marha ritka.

2019. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Mi így jöttünk össze a férjemmel 1nap után. Sztem van az a vonzalom ami miatt azt érezzük, hogy nem akarok randizgatni esetleg játszmázgatni, hanem próbáljuk meg a kapcsolatot...
2019. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam a sztoribol hogy csak kepen látott. .bocsi. :/
2019. ápr. 11. 20:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha csak kép, akkor tényleg nem normális. Inkább ne találkozz vele.
2019. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az érdeklődő vagy hajléktalan (lesz mert lapátra került), vagy szédelgő.

A 2. válaszoló esete nagyon ritka.

Részemre magyarázatra szorulna az is, hogy mit ért a "... hanem próbáljuk meg a kapcsolatot" kijelentésen, de a kérdezőnek ez a kijelentése: "...már össze is akar velem jönni" sem egyöntetű nekem. Lehet, nehéz a felfogásom. Szerintem a "kapcsolat megpróbálása" és az "összejövés valakivel" ugyanazt jelenti. Más kifejezéssel: találkozgassunk tovább aztán majd eldől.

A kérdező kérdéséből azért inkább azt érzem ki, hogy a férfi "össze akar bútorozni" vele. Na, ha így van, akkor ez kritikus helyzet, főleg egy fényképes ismeretség után.

F.

2019. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Komolytalan az ilyen, valószínű nem te vagy az egyetlen, akivel ennyi után szerelembe esik. Legalábbis ez a jobbik verzió, mert akkor majd hamar túlteszi magát a csalódáson. A rosszabbik, hogy beteg mentálisan, és megrögzötten téged akar. Akárhogy is, véletlenül se találkozz vele, jól nem jöhetsz ki belőle.
2019. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!