Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert nem hiv engem talalkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem hiv engem talalkozni ha valoban kivancsi ram? Meddig akar még irkalni talalkozas nelkul 28 eves letere?

Figyelt kérdés

Messengeren beszelgetunk par napja en kivancsi vagyok ra hogy eloben milyen, hogy jol ereznenk e magunkat egyutt stb, de ha o is kivancsi miert nem hiv talalkozni? Kezd elfogyni a turelmem 28 eves en 22, en nem tudok meg nem is akarok tovabb internetet keresztul "ismkerkedni" anelkul hogy latnam. Mondtam neki hogy ha nem kivancsi ram mondja meg, de azt irta kivancsi.

Akkor miert nem hiv randira?

Mire var?


2022. máj. 28. 22:03
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
En nem fogom elhivni talalkozni, nem is fogom ezt felhozni. Sose fog talalkozni hivni es csak unalmaba ir vissza?
2022. máj. 28. 22:03
 2/18 anonim ***** válasza:
36%
Pár napja. Én sem mennék pár napos talikára.
2022. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Van olyan hogy valaki meglat valakit elkeri a telefonszamat felhivja hogy mikor talalkozzanak es irakalas nelkul elmennek es talalkoznak..

Par napos beszelgetes utan miert ne lehetne?

2022. máj. 28. 22:08
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én meg akárkit hívok találkozni nem jön el xD

Végre érzi a másik oldal is hogy milyen :D

Amúgy lehet van nője.

2022. máj. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Kamu profilja van.. igazábol egy ronda férfi
2022. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Videocsetet kérj
2022. máj. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nincs noje, nincs kamu profilja


De eleg felosnek tunik

2022. máj. 28. 22:14
 8/18 anonim ***** válasza:
Én nem vàrtam senkire sem ennyit, mindegy, hogy miért. Ha nem tudja pàr nap alatt megoldani, hogy talàlkozzunk, akkor hogy talàlkoznànk később rendszeresen???
2022. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem a megoldassal van a baj, valamiert nem akar még
2022. máj. 28. 22:48
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy barátnője van, csak te nem tudsz róla
2022. máj. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!