Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Hogy éltétek meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogy éltétek meg az első szexet a nővel akiről már hónapok óta fantáziáltok? Volt bennetek bármilyen hiányérzet, vagy olyan volt, ahogy elképzeltétek? Bővebb lent

Figyelt kérdés
Szexeltem egy pasival, akivel már hónapok óta fantáziálgatunk egymásról, első pillanattól kezdve nagy volt köztünk a kémia. Mikor szexre került a sor, szó szerint letepert, ilyen vad szexben nem volt még részem. Nagyon jó volt vele, mégis így utólag olyan kérdések fordúltak meg a fejemben, hogy mivel tudom, hogy régóta vágyik rám és álmodozott rólam, mi van akkor ha mégsem voltam olyan jó neki, mint ahogy ő azt elképzelte? Olyan férfiról van szó aki jóval tapasztaltabb nálam minden szempontból. Szerettem volna, ha maradandó élmény lesz neki velem az első szex,de úgy letepert, hogy elég keveset tudtam megmutatni magamból, végig ő dominált. Még elég friss nekem az egész élmény, lehet túl agyalom! Igazából arra lennék kiváncsi, hogy akivel történt már ilyen maradt benne valami hiányérzet vagy olyan volt amilyennek elképzelte?

2022. jún. 3. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Ettél már rossz pizzát?

Nyilván nem, mert még a rossz pizza is jó. A szex is ilyen. Most az, hogy extázikus volt, hanem csak jó, akkor mi van?? 😃

2022. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem a sztorit, nem igazán volt meg az egyensúly. Valószínűleg nem igazán várta hogy te kezdeményezz, te irányíts, így gondolom nem annyira valószínű, hogy hiányérzet maradt benne. Hiányérzet miatt nem hiszem hogy aggódnod kell. Az például akkor van, ha nagyon passzív a nő, például csak fekszik a hátán és várja hogy neki jó legyen. Vagy ha nagyon várakozáson aluli valamiben, például harmatgyenge orális szex. Ezek szerintem akkor fordulnak elő, ha ideges vagy, esetleg feszült vagy érdektelektelen vagy, vagy valami nagyon leviszi a hangulatot. Szerintem ne agyald túl.
2022. jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se agyald túl. Azért egy férfinak könnyebb örömet szerezni az ágyban, mint egy nőnek.

Amúgy meg az első szex sosem tökéletes, össze is kell szokni.

2022. jún. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked jó volt, hidd el, neki is.
2022. jún. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2# nem voltam passzív, sőt... Picit ideges voltam az tény, de elég hamar elmúlt az izgulásom. egy hullámhosszon voltunk a pózokat és a mozgást illetően is,valószínű, hogy utólag stresszelem túl. Mintha valami bizonyítási vágy lenne bennem,pedig eddig soha ilyen nem fordult elő velem más partnerrel nem agyaltam ilyeneken. Lehet pont ezért agyalom túl mert hónapok óta vágyunk egymásra. Plusz még nem voltam ilyen domináns férfival..

2022. jún. 3. 16:22
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
A vad szex tökèletes. A férfi volt a dominàns. Ez is tökéletes. Mindkét félnek. Minden màs csak szánalmas maszatolás ehhez képest.
2022. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sokáig nem volt nővel , ilyen egy kiéhezett férfi..1-2 hónapig még talán ilyen lesz ,utána meg gyorsan le zavar téged 5 perc alatt.
2022. jún. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

biztos vagyok benne, hogy jó volt neki, nekem is nemrég sikerült a több hónapja kinézett sráccal, és ez mindkét félnek katartikus :)

L

2022. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Addig jó a férfinak míg újdonság a pina , utána már nem lesz vad ,sem szenvedélyes .
2022. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!