Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt más is, aki az irdatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más is, aki az irdatlan életszomját, hiányérzetét látja a másik nemben/szerelemben? Hogy élitek meg?

Figyelt kérdés
Rég nem tudom már pótolni magamban a hiányt. A langyos kapcsolatok, önbecsapások után iszonyatosan szomjazok a valódi önmagamra, az őrült szerelemre mint serdülő koromban. És ettől a hiánytól jobban élek és szenvedek belül, mint valaha, mert szembenézek a szükséggel. Az élet rövid és még annyira élnem kell, hogy megőrülök tőle! Hiába mondják hogy 30 év nem sok, 30 év rengeteg idő! Tudom hogy a görcsösség nem nyerő, viszont őszintének kell lennem magammal. Egy valódi nőre vágyok akire én is úgy tekintek. Akinek a kisugárzása, arca, tekintete és öltözködése is olyan. Nem fogok többet megalkudni egy langyos helyzettel. Úgy érzem ehhez minden kényelmes hazugságot, megalkuvást fel kell adnom magamból. El kell tudnom küldeni magam mellől az exemet is. Ha nem vagyok érzéseimmel egyedül,jelezzétek kérlek, es meséljétek el, hogy van ez veletek! Ha teljesül a kívánságom, emberek emberi módon fognak válaszolni a kérdésemre. Ha inkább trollok, hát azt is túlélem valahogy. Köszönöm hogy elolvastál! 30F
2019. dec. 6. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül! :)

Én nőként érzek ugyanígy. Folyamatosan sablonos emberekkel találkozok, elvagyunk, de semmi több. Persze ez egy ideig kényelmes helyzet, ott van melledett valaki meg nem is. Az a baj, hogy szerelmet nem könnyen találni és hiába minden bíztató szó, hogy "menj és ismerkedj" az ember belefárad egy idő után, mert fél hogy ugyanabba a mókuskerékbe kerül, amiből menekülni próbált. Megoldást nem tudok, de szerintem sokan élnek meg hasonló válság időszakot.

2019. dec. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"kényelmes hazugságot, megalkuvást fel kell adnom" én csak egyetérteni tudok. Ezek is energiába kerülnek egyébként és tünetet mondjuk kezelnek, de hosszútávon hátráltatnak.


Én úgy állok hozzá, hogy van olyan, hogy aktív párkeresés, és persze lehet akkor is évekbe telik, de nem megéri 3 évvel később megállapodni nyugodt szívvel mint most kétségekkel?

Illetve fontos rövidre zárni, ha tudjuk, hogy nem ő az. (persze előtte beismerni magunknak, nem pedig egy hiú reménysugárba kapaszkodni görcsösen)

Önismeret az nagyon fontos amúgy szerintem. Addig is dolgozni magunkon, attól egyre jobban érezzük magunkat és egyre elviselhetőbb a magány, plusz egyre több pozitív impulzus ér, egyre jobb lesz a közérzetünk, akkor a kisugárzásunk is stb. stb. egymás generálják ezek a dolgok :) Szóval szerintem ez sokkal jobb megoldás, mint ezek a hogyan mentsük meg a tisztelet/érzelmek/törődés/bármi alap nélküli kapcsolatunkat kérdések.

2019. dec. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!