Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha valaki kiszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki kiszeretett valakiből, idővel újra kialakulhat a szerelem iránta? Vagy ha egyszer elmúlt XY személy iránt (pl a sok konfliktus miatt), akkor soha többet nem jön vissza?

Figyelt kérdés

2022. jún. 11. 20:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő, nálam soha nem jön vissza.
2022. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

nem

okkal szeret ki és az okok nem tűnnek el

2022. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Én egyszer nagyon bebasztam kókuszlikőből, és a kókusz minden formájától hánytam.

Mára már elmúlt, még az autóban is elfér a kókusz illatú illatosító.

De ha egy nőből kiszeretek, attól jobban megundorodok, mint a kókuszlikőrtől🤣

2022. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem, ha elmúlt a szerelem, az soha nem jön vissza!

Ha sok a konfliktus akkor nincs is miért, inkább megkönnyebbülés, hogy vége van.

2022. jún. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálam, ha elmúlik a szerelem akkor már nem szokott újra fellángolni, nyílván okkal. Egyébként nem olyan régen szakítottunk barátommal és pont ez a legnagyobb félelmem, hogy kiszeret belőlem és semmi esély nem lesz az újra kezdésre.
2022. jún. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amit szerintem nem feltétlenül lett figyelembe véve, hogy az emberek folyamatosan változnak. Simán lehet, hogy ami X-nek idegesítő volt 2022-ben, az már nem is zavarja 2024-ben. Illetve lehet, hogy Y-nak voltak idegesítő szokásai 2022-ben, de ezeket sikerül levetkőznie az idők során.

2022. jún. 11. 21:34
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

6-os Amit te nem vettél figyelembe, az az, hogy normális esetben 2 év múlva már még annyira sem fogjátok érdekelni egymást.

És ha most neked furának is hangzik, te is pont a hátad közepére (sem) fogod őt kívánni!

2022. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
50x átgondolok egy szakítást,tehát ha arra a következtetésre jutottam, hogy nekem jobb nélküle, akkor annak nyomós oka van, és többet nem szeretném, hogy közöm legyen hozzá.
2022. jún. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, nyilván, ha úgy váltak el útjaink, hogy valami külső tényező miatt, és nem konfliktusokkal megspékelve, akkor van rá esély, de az elég kevés.
2022. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A vonzalom sokszor megmarad, ezért van, hogy sok ember újra összegabalyodik az exével egy-egy éjszakára.


Viszont igaz szerelmet többé már nem fogsz érezni, ha megkopott, összetört.

2022. jún. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!