Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 34 éves férfi még játszmáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 34 éves férfi még játszmázhat?

Figyelt kérdés
Vagy mi az a kor, amikor már az ember úgy elvárná, hogy a férfi ha közeledik felé akkor komolyan gondolja? Szerintetek. Tudom, függ élethelyzettől, személyiségtől, de a ti környezetetekben mi a tapasztalat?
2022. jún. 12. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

De mit gondoljon komolyan? Gyűrű, baba, lakáshitel?


Nos igen, játszmázhat, és hazudhat. Mert muszáj. HA, őszinte lenne, akkor nem jutna puncihoz sajnos.

2022. jún. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Csides Kata a Magyar pszichológus egyik adása jut eszembe. Talán még fent van a youtuben. Pont a játmákról beszél.

Szerintem a lényeg az hogy minden ember folyton játszmázik

2022. jún. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Nekem meg Caramel jutott az eszembe, 28 körül volt már mikor összejött a giminazista Hiennel , mégis azért szakitottak, mert Hien érettebb volt, mint ő.
2022. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Szó szerint ezt nyilatkozták..
2022. jún. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Mathus ***** válasza:
a kérdésre: mivel a 34 éves, az már felnőtt, ezért vele azért már meg lehet beszélni, hogy milyen mértékben akar elköteleződni. arra meg őszinte választ fog adni. btw egy (bármilyen) induló kapcsolatban 2-3 hónap a "próbaidő", az idő alatt még ha komolyat is igér vki, és mégsem "érik be" a dolog, attól az még nem vezetett félre.
2022. jún. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Nincs az a kor. 60 évesen sem, aki olyan.
2022. jún. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%

.aga a nő valtja ki a ferfibol azt hogyan allnak hozzá


Nekem már volt olyan szexkapcsolatom amiben aztán el akartak venni meg ne hagyjam el. Mikozben ugy kezdte hogy á neki csak szex kell. Aztán meg én lettem neki a minden meg a nagy ő🤣


Nem értem miert hiszik azt az emberek hogy majd kapcsolat elott vagy ismeretlenul vagy pár honapos kapcsiban tudja azt előre hogy toled mit akar meg mit nem

2022. jún. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs erről reprezentatív felmérésem, konkrétan 1 fős a minta, de az alapján, sajnos igen🙄
2022. jún. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát én mindig elvártam.
2022. jún. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez nem csak a férfin múlik, hanem a nőn is. Attól, hogy komolyat keres, még nem fogja kihagyni a lehetőséget, hogy elszórakozzon egy olyan nővel, akinek a külseje bejön neki, de tartós kapcsolatra nem akarja.

Másrészt akarhat komolyat, de menet közben kiderül, hogy ti nem illetek össze. Elvégre idő kell valakit kiismerni.


Ha veled rendszeresen előfordul, hogy csak szórakozni kellesz, de hosszú távon nem, akkor az a helyzet, hogy a hiba benned van. Ezt nőként írom.

2022. jún. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!