Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 20 éves lánynak és egy 34...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20 éves lánynak és egy 34 éves férfinak lehet jövője?

Figyelt kérdés

Unokatesomrol van szó. Semmi beleszolas, felnőtt ember, azt csinál amit akar, csak szimplán érdekelne szerintetek van e jövője nekik?

Január óta vannak együtt, suliba ismerkedtek meg, de közben unokatesom Hollandiába is van most mert ott csinalja a stewardess képzést, asszem mar csak egy vizsgája lesz majd kint és itthon is egy aztán dolgozni fog. A barátja meg valami gyógytornász.


Volt már sok barátja,(4) talán a leghosszabb fel év volt.


Ismerem enis a férfit, jofejnek tűnik, de csak érdekel szerintetek van e jövője ennek vagy ha van hosszú?



2022. ápr. 18. 19:44
A kérdező szavazást indított:
Igen lehet
Nem, nem valószínű
30 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Persze! Csak nem egymással. Hihihi ^^
2022. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
39%

Edricus-szal egyetértek.


A stewardess csajszi körbekeféli a világot, míg a gyógytornász hapinak marad a helyi masszázs.

2022. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
30 al talán , határ eset. Nehéz elképzelni , hogy egy 20 éves lány aki még csak most tanulja a munkát és bulizik megtudna állapodni egy olyan férfi mellett aki már lenyugodott és 2 ital után nem zsong be már ha nem haza megy filmezni , pihen, relaxál.
2022. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
❤️ 31F vagyok, és egy 16 éves lány hívott RANDIRA !
2022. ápr. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Én szeretném ha lenne.

37 vagyok anyagiak biztosítva már szóval kevesebb a zavaró tényező.

2022. ápr. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Passz? Ők ismerik egymást. Ez igy tippmix.
2022. ápr. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk működik (18-29 jöttünk össze, most vagyunk 40-51, gyerekek, kertesház, állatok, szerelem, boldogság). 😊
2022. ápr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"egy 20 éves lány aki még csak most tanulja a munkát és bulizik megtudna állapodni egy olyan férfi mellett aki már lenyugodott és 2 ital után nem zsong be már ha nem haza megy filmezni , pihen, relaxál."


30 múltam és még most is szeretek bulizni. Vannak haverjaim +35 sőt még 40 fölött jóval, közel az 50hez és ők is szeretnek bulizni, 2 ital után meg pláne bezsonganak olyankor :) De pl ott van a szomszédom 22-23 körül van, sosem járt sehova és nem is szeret. Szerintem ez inkább habitus kérdése, nem lehet így beáltalánosítani, hogy 34 körül már az ember bekényelmesedik és nem jár sehova. Ilyen is van meg olyan is.


Egyébként a kérdésre válaszolva, ismerek nagyobb korkülönbséggel párokat és van jövőjük, mögöttük egy jó hosszú közös múlttal. Csak az emberi elme meg a társadalmi beskatulyázás szab határokat.. Ha ők boldogok így, akkor hajrá!

2022. ápr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!