Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet újra szerelmes az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet újra szerelmes az ember ugyan abba az emberbe ha újra találkoznak hosszú idő után?

Figyelt kérdés
Van egy nő aki iránt többet éreztem és egy jó ideje már nem láttam,lassan egy éve. Szerintetek ha újra találkoznánk akkor többet tudnék érezni iránta újra vagy ez lehetetlen.
2022. jún. 15. 06:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő. Ha nagy szerelem volt akkor simán meglehet.
2022. jún. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2022. jún. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, előtörnek a régi érzelmek.
2022. jún. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A gimis nagy szerelmemmel (beteljesületlen természetesen) kb 6 évvel ballagás után találkoztam először. Beszélgettünk egy fél órát és én újra beleestem. Ekkor ő már menyasszony volt, hamar ki is tisztult a fejem, de 1-2 hétig ugyanazt éreztem, mint régen.
2022. jún. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van valaki, akit 2020. októberében ismertem meg. Már akkor is odavoltam érte, de még nem mondtam volna szerelemnek.


Idén újra találkoztunk, most nagyon szerelmes vagyok belé.

2022. jún. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem lehetetlen.


Én is pár hónapja találkoztam egy régi (volt) plátóimmal. Teljesen biztos voltam benne, hogy ennyi idő után semmi érzés, vagy vonzalom nem merül fel már, meg különben is több negatív tulajdonsága is volt.


Hát meglepetésemre nem így volt, egyszer csak felszakított mélyről valamit újra. Idegesítő volt 1-2 dolog miatt pedig, de közben valami mély vonzalom mégis ott volt kettőnk között egyszer csak újra. Máig nem értem, hogy a sok negatív tulajdonsága mellet, amit felszínre tört, hogy tud felbukkanni még így is.. Nem kifejezetten szexuális vonzalom, valami sokkal több, mélyebb vonzalom, sose éreztem ilyet.

2022. jún. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2022. jún. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen
2022. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7# Nem biztos hogy hány aki éhes.😂
2022. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!