Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom hogy szeret tudom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19780805 kérdése:

Tudom hogy szeret tudom hogy érez irántam mert mondta is de nem szeretne komoly kapcsolatot!!!én komolyan gondolnám mert szeretem és el is mondtam neki!!mi tegyek várjak rá vagy hanyagoljam!?de hát szeretem!!!

Figyelt kérdés

#Nem bírjuk egymás nélkül ,de a hölgy meg sem akarja ...😔
2022. jún. 15. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne várj rá. Nem ugyanazt akarjátok, csak szenvednél.
2022. jún. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nickneved az életkorodat takarja akkor tudnod kéne, hogy nem az számít ki mit mond hanem az, hogy mit tesz. Az biztos, hogy Ő nem úgy szeret téged ahogyan te őt vagy ahogyan te szeretnéd, hogy szeressen. Ti mást akartok akkor miért várnál rá? Te szereted, Ő meg max előkapna a fiókból amikor unatkozik. Legyen tartásod, mondd meg neki, hogy akkor maradsz az életében ha úgy működik a dolog ahogyan mindkettőtöknek megfelel. Ne tedd ki magad annak, hogy sokadik vagy te meg mindent beleadsz.
2022. jún. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Én is szeretlek, elhiszed ugye? Hisz most mondtam.
2022. jún. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden jel arra mutat hogy csak te nem bírod nélküle. Ő valószínűleg nagyon is jól el van a saját életében, te meg csak pótlék vagy. Szeretők vagytok egyébként, vagy mi egyáltalán a szituáció?
2022. jún. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Ne kiabálj már, idáig hallom
2022. jún. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne beszélj vele, ne találkozz vele, ne tápláld a felesleges reményt és hamarosan már nem fogod szeretni.
2022. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!