Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szerelmes vagyok. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Három hónapja vagyunk együtt a barátommal, de az utóbbi 1 hónapban annyira megszerettem, hogy arra nincsenek szavak. Szószerint nem érdekel semmi más, csak ő. 0-24 ő a gondolatom, nem tudok másra ránézni, ha épp nem találkozunk akkor is egésznap beszélgetünk, még munka közben is minimum messengeren, utána hívásban. Ha vele vagyok folyamatosan csak nézem, annyira nem tudok vele betelni. Egyébként ő is így van velem, valószínűleg ezért is szerettem ennyire belé, mert ilyen szeretetet még soha nem kaptam senkitől, pedig az eddigi barátaim is szerettek. De így még soha nem voltam. Jó érzés, hogy ennyire tudok szeretni, főleg hogy kölcsönös, de nem tudok ezzel a helyzettel mit kezdeni. Mit csináljak hogy ne gondoljak rá 0-24? Mert már szinte fáj, annyira szerelmes vagyok, és annyira furcsa, de egyben jó is. De ez így akkor sem jó teljesen, mert nem tudok másra koncentrálni, mit tegyek, hogy kezeljem ezt?

22/L és 29/F



2022. jún. 16. 01:41
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Csak élvezd ki, hogy boldog vagy. :-)
2022. jún. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Csillapodni fog magától is (nem pesszimista vagyok, ez biokémia), szóval szükségtelen elhessegetni tudatosan. Addig éld meg, amíg tart.
2022. jún. 16. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Ne tegyél semmit! Sok embernek ez soha nem jön el az életében. Örülj neki!
2022. jún. 16. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Élvezd ki!

Sok boldogságot nektek!


Hajnalban menj el futni. Én holnap megyek,velem tarthatnál. 🤣

2022. jún. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%
Biztos, hogy 22 éves vagy? A legtöbb ember ilyen kétségekbe kábé tizenhárom évesen szokott esni...
2022. jún. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Hasonlóan éreztem kb 3 évvel ezelőtt, nonstop egymáson és/vagy a telefonon lógtunk. A ma már férjemmel. Mi 40+-osak. Sok boldogságot!
2022. jún. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Élvezd ki a helyzetet. :)


Friss kapcsolatban teljesen normális. Ez majd idővel csillapodni fog, ami egyáltalán nem rossz dolog. Hiszen, ha mindketten tesztek érte, akkor a szerelem-szeretet meg fog maradni a továbbiakban is, csak már tudsz majd más tevékenységre is koncentrálni.

2022. jún. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki
2022. jún. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Hàt mivel nem tudunk semmit a munkàjàról ezért nagyon nem mindegy. De ha a munkàra nem tud koncentràlni es az mas embereket hatraltat jobbik esetben. Akkor muszaj kezdenie valamit a biokemiai jelenseggel amit termeszetesen nem elfolytani kell hanem elfogadni es megnyugodni hogy nem fog elfutni az erzes mig munkaba van. Maskulonben mas embereknek okoz problemat plane ha ugyintez es feltart olyan embereket akik nem érnek rà. Fordìtott esetben o is nyugos lenne ha lenne dolga de feltartjak mert az illeto szerelmes.


Pl. Sportolj valamit. Az kitisztìtja a gondolatokat.

2022. jún. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Azt hittem 13 éves vagy.....😂
2022. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!