Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért álmodok az exemről 3 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok az exemről 3 év szakítás után is?

Figyelt kérdés
Már feldolgoztam, túlléptem rajta érzelmileg, mégis időnként róla álmodok és visszatér néhány érzés, másnap pedig nagyon rossz. Az álmomban valamelyik csajjal volt és én akkor összeomlottam.
2022. jún. 17. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Én még maszturbálok is az exemre néha. Szerintem normális amiket érzel.
2022. jún. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy mondjuk stresszesebb időszakod van?
2022. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#1: De remélhetőleg nincs azóta új párod, mert az akkor úgy elég gáz...


Én egyébként még több év elteltével is álmodok arról akit valaha szerettem. Lehet hogy ez addig így lesz amíg élek? :)

Nekem nem negatív töltetűek ezek az álmok, hanem inkább olyan, hogy mindig eltűnik az illető és én nem érem el. Biztos azért mert ő hagyott el engem. Tehát számomra ő elérhetetlen maradt.

Nálad nem az volt a szakítás oka amit mindig megálmodsz? Hogy az a bizonyos dolog ami igazából is megtörtént, az ismétlődik álmodban is?

2022. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem.
2022. jún. 17. 16:10
 5/10 A kérdező kommentje:

2: igen, ő szakított velem, de ez bonyolultabb volt. Akit egyszer igazán szerettünk, azt talán nem fogjuk elfelejteni soha.


Amúgy nincs párom.

2022. jún. 17. 16:11
 6/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Nekem bizonyos triggerek szoktak hasonlót eredményezni. Egy illat, egy-egy évszaknak egy bizonyos szaka, bizonyos zenéket ha meghallok, helyek... Akkor jön elő sokféle kontextusban (mindig a legutolsó), ha intenzív stresszhatás ér.
2022. jún. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen, igaz, mi két éve mentunk szét, szinten ő szakított, nagyon váratlanul.

Különösen azért viselt meg, mert rá két hétre apum elhunyt, így teljesen egyedül maradtam.

Nekem is sokszor eszembe jut az az exem, mert ez a trauma kötődik hozza.

2022. jún. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi...

Én 7 és fél év után is álmodok néha az exemmel.

Ilyenkor a napom kuka....

2022. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%
Hiába hiszed (írod), hogy túltetted magad rajta. Tudatod alatt mégsem. Idővel elmúlik, de az emlék az végleg megmarad.
2022. jún. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%
Én több mint 10 évig álmodtam azzal akivel 20 évesen volt egy futó kalandom. Igaz még sokáig találkoztunk néha (nem randi jelleggel, nem is kettesben), es én mindig is szerelmes maradtam. Akkor kezdtem el legintezívebben álmodni vele, mikor már ferjhez mentem, es évek óta nem beszéltünk, a hazasságom pedig a pokolig süllyesztett. De akkor ezek az álmok tartottak életben kb.
2022. jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!