Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok. Hogy reagáltatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Hogy reagáltatok, amikor barátotok, párotok vagy későbbi férjetek először megcsikizett?

Figyelt kérdés
Azok válaszoljanak, akik ehhez hasonlót kezdetként tapasztaltak.

#pár #csiklandozott
2022. jún. 24. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Befingtam
2022. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1

+1

2022. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Felhívás keringőre. :D jó az első barátom (akivel nem lett semmi később), a kanapén ülve az oldalam bökdösve azt hitte feltalálom magam. Én, neki semmit sem kell hozzátennie. Mint az oviban. A facebookos megbökős játék. :D
2022. jún. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
1. Én is! Akkorát fingottam, hogy betört az ablak.
2022. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem vagyok csikis :( próbálkozott minden párom vele aki eddig volt, de soha nem történt semmi. Ellenben én minden eddigi páromat kényszeresen idegesítek csikizéssel :DD Függő vagyok, nem tudok leszokni.
2022. jún. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Első együtt töltött reggel a későbbi nejem az ágy díszpárnáit rendezgette, én meg mögé settenkedtem, és a talpán a harisnya gyűrődést kisimítottem. Rossz helyen voltam, hátrarúgott és a szemüvegembe rúgott, aminek a belső csavarja a szemhélyamat felhasította. Aztán az ömlő szemhélyamat lekezelte, lekötötte. Este bemutatkozó vacsorára voltunk hívva. amikor elmeséltük, halálra nevették magukat!
2022. jún. 24. 15:21
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek csinálsz úgy, mintha okos lennél, ha utána leírod a szemhéjat ly-al?
2022. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 igazad van, héj, mint burok, stb "j"!
2022. jún. 24. 15:58
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#6

Én épp borotválkoztam, mikor barátnőm megijesztett (leöntött egy fogmosópohárnyi vízzel), kicsit összerándultam, majd 2 másodperccel később szorítottam a nyakam... de szerencsére csak felületi vágás volt :)

2022. jún. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!