Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsek el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el egy pasit, akibe menthetetlenül beleszerettem, de viszonzatlanul?

Figyelt kérdés

Egy közösségbe kerültem egy sráccal, akivel jobban megismerve egymást kialakult a kölcsönös szimpátia, és barátok is lettünk. Minél jobban megismertem és több időt töltöttem vele, annál jobban beleszerettem. A probléma sajnos az ,hogy az érzéseim nem találnak viszonzásra, mivel neki már van egy komoly párkapcsolata évek óta. Már nem igazán beszélünk most hogy beköszöntött a nyár, örültem is hogy végre elfelejthetem. Nem láttam őt már másfél hónapja,viszont így is folyamatosan rá gondolok. Tudom ,hogy ismerkednem kell más pasikkal, hogy találjak valakit aki elfelejteti velem, de egyszerűen nem jön olyan aki képes lenne erre, mert úgy érzem senki sem olyan különleges mint ő. Ő tökéletesen az a férfi akire én vágyok, nem ismertem még soha hozzá foghatót.

Mit tudok csinálni ha az ismerkedés más srácokkal nem válik be? Hogyan tudom legalább azt befolyásolni ,hogy nem gondoljak rá? 23/L



2022. jún. 24. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Ha nem ispán, akkor felejtős.



30F/ispán

2022. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

miért élet-halál kérdés gyorsan bepasizni?


neked egyéb életcélod nincs?


tanulj meg nyáron egy új nyelvet, vagy fejleszd a meglévő tudásodat, olvas el havonta minimum 5 jó könyvet, sportolj rendszeresen, dolgozz önkéntesként vmelyik civil szervezetnél stb. stb.


rengeteg módja van annak, h. ne ezen agyalj, már ha tényleg változást akarsz.

2022. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
javítás: olvasS!
2022. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne ismerkedj másokkal és rabold az idejüket!

Köszi!

2022. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonloképp vagyok csak szakítás miatt.

Mindenhol azt várom ö jön szembe, az ő kocsiját látom meg, senkivel nem tud élmény lenni ami vele volt, csak vele, nem erdekelnek a barátok, mamák papák, más pasik, az edzés a tanulás a karrier a kulfold. Minden más irto picire lényegtelenre törpült.


Nekem az a tudat segít, hogy de ő nelkulem nevet mosolyog boldog bandázik rallyzik,én neki nem hiányzom, teljesen felesleges és szuksegtelen vagyok az életébe, mindegy hogy én, vagy a másik nő, semmit nem számítok, értéketlen vagyok neki, nem vagyok fontos, akin csak ugy átlép.


És felteszem a kérdést magamnak hogy tenyleg kell nekem egy olyan ember, aki rajtam csak átlép? Akinek nem érek semmit? Aki nem szeret? Akinek nem kell a szeretetem es tőlem semmi nem kell?


Minden amit érzek szerelem Vele boldogság, csak bennem van, de benne meg egy hatalmas semmi.

Ennyi erővel a polcomon levő maciba is lehetnék szerelmes. Egy üres semmi tulajdonképpen a másik.

2022. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*Es ezt a képet próbalom magamban vizuálni. Az fejem korul szivecskék repkednek az ő feje körül irányomba nagy fekete korongok. Es valojaban hálás vagyok azért hogy nem ver át nem hülyít és ennyi fájdalmat okoz csak, hogy nem érez semmit sem.

Talan ő bánhatja azt, hogy mégcsak meg sem fogja tudni soha velem mit veszít, de én biztos nem kell bánjam azt, hogy egy üres szívűvel mit veszítek.

2022. jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*az én
2022. jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!