Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik az egyetemi tanárom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyetemi tanárom, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kicsit idétlenül hangzik így elsőre, de felvázolom a helyzetet.


Én 21 éves vagyok, a tanárom pedig 26. Annyira jól tanult az egyetemen, hogy amint lediplomázott, felvették oktatónak. Nagyon-nagyon szerettem az óráit, ebben a félévben volt vele 2 tárgy is. Órák után néha-néha odamentem kérdezni, és beszélgettünk egy kicsit. Kedves, laza, nagyon okos, humoros, de határozott és egy igazi férfi. Egyébként jogász.


Annyira de annyira az én ideálom, hogy az hihetetlen. Mióta levizsgáztam nála, azóta rajta kattogok, dehát szerintem ez egyszerűen esélytelen dolog. Mit tehetnék?

Egyszerűen minden alkalommal, amikor láttam, úgy éreztem, hogy hogy lehet ennyire tökéletes valaki és mindig újra és újra csak gyönyörködtem benne, a hangjában, a beszédében, a mosolyában.


2022. jún. 27. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

kamu.


ilyen nincs, h. jól tanult és felvették egyetemi tanárnak.


ahhoz doktori iskolát kell végezni (a jogi doktorátus nem elég), phd fokozatot kell szerezni.

2022. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

2.-ra.


Tanársegéd csicska. Pénzes apu benyomta.

2022. jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Phd hallgató már oktathat. De akár már tanársegéd is lehet. Egyébként (velem is volt/van hasonló) nekem az a véleményem, hogy necces. Ha már levizsgáztál nála és többet nem fog tanítani, azért ez egyetemen nagyrészt előrelátható, akkor annyira nem gáz.

De mégis valahol benne van, hogy te hallgató ő meg oktató és ez szerintem ilyenkor egyik félre sem vet jó fényt.


Velem annyi volt, hogy az egyik tárgyamat (mesteren) két ember tartotta a félév felében egy docens, a másik felében az egyik (elsőéves) phd hallgatója, akinek még nem is kellett volna oktatni. Igazából eleinte nem érdekelt a srác, nem az esetem. Azt érzékeltem, hogy jófej de ennyi.

Aztán úgy alakult, hogy egy programsorozat keretein belül huzamosabb ideig több időt töltöttünk együtt, a szünetekben is sokat dumáltunk, elöjött a lazáb, civil énje és ott akkor megindult bennem valami.


Én max annyit tennék, hogy az ősszel az egyetemen ha látod, köszönsz, mosolyogsz, próbálsz szóbaelegyedni, de én komolyabb lépést nem tennék.


Persze, a Te döntésed.

2022. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hiába törölteted a választ.


Mi amikor 2X ilyet megtudtunk, azonnal megzsaroltuk a tanárt. És érdekes, tudta, hogy hol a helye.

2022. jún. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!