Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért akar valaki olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar valaki olyannal járni akit kritizál, nem tetszik neki belsőleg, rossz embernek nézi, miért nem lép le az ilyen? És ha a másik szakít, akkor minek könyörgi magát vissza?

Figyelt kérdés
És miért akar házasságot?

2022. júl. 5. 10:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/101 anonim ***** válasza:
22%
Mazochista?
2022. júl. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/101 anonim ***** válasza:
100%
Mást nem találna.
2022. júl. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/101 anonim ***** válasza:
100%
Mert önbizalomhiányos vagy kapcsolatfüggő.
2022. júl. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/101 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy gyenge, gyáva szar. Tudja, hogy nincs még egy idióta aki elviseli az undorító természetét, inkább választja a kapcsolatfüggőséget.
2022. júl. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/101 A kérdező kommentje:

Ez a "megcsaltál r.banc vagy, külföldön biztos pr.sti voltál"

Miert nem lép le akkor az ilyen, és hagy békén? Miert zaklat? Miért akar elvenni??

Azt hiszi, majd én ezt hallgatom?

Minek könyörgi magát vissza?

Talál ezer másikat, nincs elveszve egyáltalán. De rám van szállva.


Es erre azt mondja MERT nem vagyok vele azért gondol ilyeneket rólam.

Közben meg ha vele vagyok IS ilyeneket gondol rolam.

Plusz abbol hogy lerázom, elutasítom, is tudhatná hogy nem vagyok az. Ő se kap meg eleve. De nem áll neki össze.

2022. júl. 5. 11:07
 6/101 A kérdező kommentje:
4.mondtam neki azt is keressen mász akkor. De én kellek senki más nem érdekli duma jön erre.
2022. júl. 5. 11:08
 7/101 anonim ***** válasza:
100%
És a fő kérdés, hogy te minek beszélsz még vele?
2022. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/101 anonim ***** válasza:
100%
🤦🏽‍♀️Te már megint itt vagy? 100x leírtuk már, azért mert nem te kellesz neki, hanem valaki. Más ilyen hülyét pedig nem találna. Halkan jegyzem meg, ez a pasi állításod szerint szeret téged. NEM szeret, soha nem szeretett, és soha nem is fog. Az nem ilyen.
2022. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/101 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi természet a megszokottba vágyik vissza akkor is, ha amúgy racionálisan tudja, hogy nem jó. A párválasztásnál pedig a családi minták elég erős viszonyítási pontok. Szóval, ha otthon azt szoktad meg, hogy az anyád/apád állandóan kritizál, akkor hiába haragszol érte az apádra, nagy az esélye, hogy mégis öntudatlanul ezt keresed a párkapcsolatokban is.
2022. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/101 A kérdező kommentje:

8 de szeret. Vagy abban a teljes hitben van. Vért izzad. Aki nem szeret az nem ilyen.

7. A fő kerdés a masik. A masik ember erdekel. En tudom mit miert teszek csinalok mondok nem mondok. Nem önismereti a kérdés remelem ez érthető. Masik emberekrol szol a kerdes.

9. Köszi a kompetens valaszt. Neki a csaladi mintája a holtomiglan tuzon vizen at is.

2022. júl. 5. 11:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!