Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet egy kapcsolat ha kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat ha kb 50 km távolságra lakunk egymástól? Még nem találkoztam vele, pár nap múlva fogunk találkozni,1.5 hete online irogatunk egymásnak.

Figyelt kérdés
Olyan jó vele beszélni. Minden nap beszélgetünk. Úgy hiányzik amikor nem tudunk beszélni mert dolgozunk pl. Van 2 gyerekem így az apjuk miatt hogy lássa őket nem tudnék odaköltözni később sem, persze tudom ezen még ráér gondolkodni. Hogy lehet "túlélni" egy tavkapcsolatot? Gondolom az lesz így. Bár elvileg sokszor tudunk találkozni majd. Megoldható hogy találkozzunk. Ő gyakran el tud jönni majd meg én is busszal vagy vonattal bár én inkább hétvégén. Ő hétköznap is kocsival.
2022. júl. 10. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyakran tudtok találkozni akkor simán megoldható a dolog. A párkapcsolatok nagy része azért nem működik mert a felek mondjuk 2 hetente egyszer tudnak találkozni és egy idő utan egyikükben ki alakulhat egy dúrvább féltékenység mert nem tudja, hogy mit csinál a párja azokon a napokon mikor nem vele van.
2022. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Távkapcsolatok*
2022. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

50 km az teljesen korrekt ebből a szempontból. Először is, pl. Bp-en belül is lehet akár 30 km-t utazni egymáshoz, ami kétszer annyi ideig tart, mint országúton 50 km-re elautózni a másikhoz.

Másrészt, ha minden tökéletesen alakul, összekötitek az életeteket és a te városodban laktok, akkor akár ingázhat is a férfi 50 km távolságra. Nem mondom, költség és fáradság, de sokan csinálják ezt egyszerűen azért, mert közelebb nincs munkalehetőség.

2022. júl. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Köztünk 80 km volt a távolság, az első két évben csak a hétvégéket tudtuk együtt tölteni, aztán összeköltöztünk. Szerintem egy távkapcsolatban nem a távolság a legnehezebb, hanem utána eldönteni, hogy ki költözzön oda a másikhoz, ugyanis annak az embernek nagy valószínűséggel az egész addigi élete borul: új lakhely, kialakítani az együttélést a pároddal, új munkahely és teljesen új emberi kapcsolatok. Nálunk én voltam, aki ezt bevállalta, mert már amúgy is lépni akartam Budapestről és nem igazán szerettem az akkori munkámat. Szerencsére nálunk remekül alakult, mert szinte első nap találtam a másik városban egy olyan munkahelyet, amit imádtam 😊
2022. júl. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Én nemhiszek a távkapcsolatban, mert szerintem még ismerkedési szinten is jobb ha a felek közel laknak egymáshoz, vagy legalább a másik is ott dolgozik abban a városban. Meg kérdés, hogy a gyerekeid hogy fogyadják el. Az mellett meg az anyagi költség is jelentős ha azt várod el, hogy ő jöjön el kocsival, pláne ha mégjobban drágul az üzemanyag, így ha komolyan gondoljátok, akkor sokáig nem lehet húzni az összeköltözést.
2022. júl. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
50 km bzdmeg, 30 perc! Maximum!
2022. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 Mert te minimum 100-al mész mindenhol? Én 30km-re járok dolgozni,és cirka 30 perc, úgy, hogy a két város közt 110-es út van, csak éppen mire a megyeszékhelyen átmegyek, az is van mégegyszer annyi idő, vagy több. De nem is ez a lényeg hanem a realitás, és hidd el 46 évesen már próbáltam nemegyszer a távolabbi ismerkedést, és akkor még nem volt ennyi az üzemanyag se. Voltak próbálkozásaim 50-70 sőt 100km-re is, de egyik se működött, meg persze mint pasi, mindig nekem kellett menni. A végén mégis itt helyben lett barátnőm. Igaz dicséretes, hogy a kérdező is menne, de a gyerekek mellett így is a pasinak jut majd a nagyobb költség, és kérdés, hogy ezt mennyire bírja a zsebe. Ezen felül meg amit írtak, hogy ez rettentő bizalmi dolog, mert nem lehet tudni, hogy a másik fél még kikkel ismerkedik. Meg itt szóba jött, hogy a kérdező nem költözne, ezért simán benne van a pakliban, hogy a pasi nem adja fel az életét ha mondjuk van saját háza, és jó munkahelye.
2022. júl. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

"Neten olyan jókat beszélgetünk"... Hááát... Én házas vagyok, de én is olyan jókat beszélgetek nőkkel, hogy a fele randizni akar velem.


Ezek a netes beszélgetések 5Ft-ot sem érnek, mert az ember 2 perc alatt talál egy következő beszélgető társat. Csak innen a gyk-ról 2 év alatt volt vagy 50, és nem mondtam nagy számot. Mi is a baj? Az esetek 95%-a nem azt hozza akit vársz, az csak a te fejedben lévő álomkép. Te 10 nap után már azon agyalsz, hogy napi szinten találkozások meg összeköltözés. Még abba se legyél biztos, hogy nem házas.

Ezek a beszélgetések meg arról szólnak, hogy be akarod valakivel tölteni az űrt ami benned van, a pasit meg felhúzod az ideál szintre, csak vigyázz, mert nagy lesz a csalódás. Én ezt az ipart űzöm 2005 óta, de bevallom hogy már belefáradtam. A gyerekes nők a legegyszerűbb célpontok a férfiaknak. Nem ismerlek, nem tudom milyen mélységekben vagy magasságokban repülsz.

2022. júl. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még nem találkoztatok, szóval legyél óvatos. Alapvető biztonság legyen meg, a jó beszélgetés egy dolog.

Ahogy írtál, nekem olyan benyomásom volt, mintha egy 16 éves írta volna.

Összeköltözésen, stb. kár még fantáziálni, de ha csak úgy elméletről van szó, egyáltalán nem lehet kizárni azt se, hogy te költözz oda csak azért, mert van gyerek, és annak apja. Nincs arra törvény, hogy ilyen esetben röghöz kell kötnöd magad.


50 km nem nagy táv, távkapcsolat inkább időre értendő, hogy nem tudtok hetekig találkozni. Ha jól értem, köztetek nem erről van szó.

2022. júl. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!