Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy függő,nagyon szerelmes nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy függő,nagyon szerelmes nő a gesztusaival, törődéssel, gondoskodással mennyire tudja kompenzálni, hogy nincs bennetek semmi közös és csak buta hobbijai (tévénézés) vannak, tehát érdekes beszélgetéseitek, hobbijaitok sosem lesznek ?

Figyelt kérdés
2022. júl. 14. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Semennyire. Ennél még egy személyiségzavaros is érdekesebb.
2022. júl. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tipikus lábtörlő, aki utána azon fog sírni, hogy pedig ő mindent megtett... Valamiért csak beléd szeretett ez a férfi, legyél persze kedves, de ne akard megvenni és maradj önmagad, különben ezért fog kiszeretni belőled, hogy eltűnt az a nő, akit megszeretett.
2022. júl. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
A tévéből hogy a fszba nem lehet érdekes dolgokat levezetni?
2022. júl. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. : A férfi értelmiségi, és ilyenek a hobbijai is. A nő sorozatokat, tévét néz napi 3-5 órában.
2022. júl. 14. 10:40
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Én tele vagyok random triviával a tévé miatt.
2022. júl. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen kapcsolatom és tudom hogy nagyon szeretett. De minden embernek más igenyei vannak. En igényeltem azt hogy legyenek eszmecsereink, jobb kommunikáció, hajnali beszélgetéseket stb..

Aztán nagyon sokáig gyötörtem magam, hogy szakítsak e vagy ne mert végtére semmi rosszat nem tett. Egyszerűen csak ilyen vegetatív életmódot élt.

De egy idő után sajnos nem tudtam magamban elnyomni ezt az igényt, és aztán akaratlanul is barátokkal más társasággal éltem ki azt amit ott nem kaptam meg.

Amikor egy nem olyan rég ismert baráti társasággal jobb beszélgetéseim voltak mint a saját pasimmal akkor jöttem rá, hogy annak A kapcsolatnak semmi értelme.. és sosem fog elmúlni belőlem az a vágy, amíg vele vagyok.

Vannak ilyenek sajnos. De úgy gondolom hogy egy ilyen vegetatív ember mellé egy másik vegetatív ember illik.

2022. júl. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Máglyán égetnék el ma azt, aki szintekről beszél...

Pedig fontos az azonos szellemi és lelki szint. Anélkül a kapcsolat halott.

Mit sem értek az ajándék ruhák például, ha emellett a volt kapcsolatomban az illető harsányan, arrogánsan el akart nyomni, illetve pont a fent vázolt,beszűkült életet élte. Az evés, alvás, számítógép, tévé bűvkörből képtelen volt kitörni. Idiótákat nézett a neten és neki ez elég volt. Én pedig szenvedtem mellette. Egy darab faékben több izgalmat találtam. Pedig biztosan szeretett a maga módján...


Így nem lehet minőségi életet élni, legalábbis szerintem.

2022. júl. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!