Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az a férfi aki egész életében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi aki egész életében társkeresési problémákkal küszködött, nem volt szerencséje párt találni, jobban megbecsüli a párját, nagyobb szeretetre képes és soha nem fog félre lépni?

Figyelt kérdés
2022. júl. 16. 19:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
78%
Akár nő, akár férfi, minél kevesebb partnerrel volt, annál jobban megbecsüli a jelenlegit. Minél több, annál kevésbé ér a következő kapcsolat valamit, annál kevésbé lesz meg az illúziója, hogy sokáig fog tartani.
2022. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, nem ettől függ. Éppenséggel elkezdheti kiélni magát is mikor kap egy önbizalom fröccsöt...
2022. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
5%
Így van. Az INCEL a tökéletes férj-alapanyag.
2022. júl. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
74%
Azért nem ilyen egyszerű. De tényleg jobb társ, akinek kevesebb volt. Minel több exe van valakinek, annál inkább eldobható cserélhető alkatrészkénnt tekint a másik nemre és úgy is bánik vele.
2022. júl. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
97%

Én is ezt tapasztalom a szerencsétleneknél minr amirol.2 ír.

Attol hogy lesz egy párja elkezdik magukat soknak hinni. A parjukat lekezelik es elkezdenek vadászni. Nagy lesz az arc.

Soha nem szabad olyanokkal foglalkozni akik padlón vannak. Mert energiavámpírok aztan nem fognak hálábol maradni

2022. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
76%

személy szerint azt mondanám hogy igen

de ugye az se mind1 hogy milyen kapcsolatai voltak elötte, és h miért lett vége

hány partner?mennyi ideig? miért lett vége? mennyi ideig volt közöttük egyedül? stb stb azért ezek fontos részletek mert lehet belőle következtetni dolgokra


szoval ha meg is becsülöm akim éppen van, de vagyok annyira instabil és tapasztalatlan h a másik köszöni nem kér belőle akkor mind1 én pl mennyit rakok bele, megunja tovább áll végem

2022. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
97%
Nem így történik. Vannak nagyon hűséges, kitartó jópasik és összevissza csaló megbízhatatlan nem jó pasik is.
2022. júl. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem. És itt most nem a hetente nőket váltogató pasikra gondolok, hanem az átlagosakra. Aki nagy nehezen szedett össze valakit, az inkább jobban kihasznál bármilyen alkalmat, ha adódik, mert tudja, hogy ritka.
2022. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem igen, nekem kettővel is volt ilyen tapasztalatom. Nagyon kevés kapcsolatuk volt és sokkak jobban megbecsültek. Lehet másnál masképp viselkednek az ilyen ffiak, de nálam abszolut igy van.
2022. júl. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
13%

Nem értem, hogy a 3. miért van le%olva?


- Az incel nem vált el, nem csajozik, így nincs exe, sem a válásnál lenullázott bankszámlája.

- Szűz. Így a nő "betörheti". Ráadásul már egy kis simogatásnak is tud örülni. És nincs trippere.

- Nem lép félre.

2022. júl. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!