Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nincsenek rózsazín felhők de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek rózsazín felhők de minden más klappol?Mibe menjek bele hosszú kapcsolatból kilépve 2 gyerekkel 30 évesen? Kell a nagy szerelem avagy nagyobb kincs olyat találni aki illik hozzám mint kirakóba a hiányzó darab?

Figyelt kérdés
Kedves válaszolók! Sokan vagyunk abban a cipőben hogy gyerkőcökkel egyedül maradtunk és ilyenkor a társkeresősdi komoly kihívás. Én most voksoltam valaki mellett kívancsi vagyok ti mit gondoltok erről. Lassan 2 éve vagyok egyedül. Ezalatt nyitott voltam az ismerkedésre de rájöttem hogy ez kemény dió, sok mindennek kell klappolnia. En nem vagyok egy kalandor. Olyat keresek aki mellett eltudom képzelni hogy leeljem az életem, elfogadja a gyerekeim segít előre az életben. Találtam. Mindenben partner. Neki is van 1 gyermeke, elvált akarcsak én. Tetszik nekem külsőre belsőre. Nem nyom el hanem támogat minden ötletemben. Megfogja a szerszámot, megcsinál nekem bármit. A kedvembe jár, kedves, figyelmes a gyerekeimmel de nem rámenős. Dolgos, jó példakép. Olyan ember aki megmozgat, aki beleillik a terveimbe. Egy dolog hibádzik. Nem szerelmes. Megkerdeztem mit érez irántam több hónapnyi együttlét után. Azt a választ kaptam hogy szeret, tisztel, negbecsül, van velem jövőképe, nem vágyik mellettem másra, vonzódik hozzám, eltudja képzelni velem hosszútávon az életét idővel akár az összeköltözést is, de ő nem szerelmes típus. Egyertelmű hogy vannak felém erzései élvezi az együtt töltő tt idő minden percét de nincs elvakulva. Es szeretné hogy a párja legyek. Nézzünk engem. Nyilván jobban örültem volna egy szerelmi vallomásnak mert én azért valamivel romantikusabb típus vagyok. Viszont kaptam olyat mástól és bár jól esett, különösen nem mozgatott meg. Ez a pasi mozgat meg engem. Én sem vagyok hulla szerelmes, ez reszemről egy lassan kialakuló mélyülő erzelem felé, rajongó típus vagyok és ő olyan akiert lehet,egy vele elképzelt jövő csábító számomra. Idővel pedig ha összekovácsolódunk kialakulhat még az a szerelem.. Ha megsem és úgy erzem hiányzik akkor m~g mindig kiszállhatok. Szerintetek?

#felhő #Szerelem nélkül kapcsolat #Társkeresés gyerekekkel #Később kialakuló szerelem #Szerelemtípusok
2021. jan. 25. 08:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%

Ha a fickó nem szerelmes, akkor nála csak pótlék vagy addig a pontig, amíg szerelmes nem lesz valakibe.

30 évesen nem kell úgy élni, mint a 80 évesek, hülyeség a langyos f@sra építeni egy kapcsolatot.

2021. jan. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%

Hát nem tudom, azért nem olyan jó tényleg így. Már langyosan indul a kapcsolat, akkor mi lesz 5,10 év múlva?

Én nem tudnék hosszú távra tervezni és ezek után biztosan óvatosabb lennék.

N

2021. jan. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Igazából 30 évesen két gyerekkel már nem kellene hinned a tündérmesékben Orulj h veled akar lenni.

Igazi lángoló kamaszos szerelem már nem várható, legyél racionálisabb!!!

2021. jan. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
#3 Ott a pont, mellesleg gondolom mindketten szerelmesek voltatok a gyerekeitek masik szulojebe, aztan mi lett belole? A szerelem nem garancia semmire, elmulik. Aztan meg oruljel, hogy 2 gyerekkel talaltal valakit, aki elfogad. Nekem pl nincs az a penz, hogy egy (ket)gyerekes novel osszekossem az eletem, max 1 patron aztan csocsesz.
2021. jan. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

30 vagy, ő meg kb 35, ideje lenne becsukni a lányregényt és felébredni a valóságban, főleg egy bukott házasság után, ami minden bizonnyal szerelemmel köttetett, csak a valóság próbáját nem állta ki. Mellesleg ezzel már ő is megégette magát.


Ha kaptál volna egy szirupos vallomást, ő lenne a 100%, nagy szavak nélkül meg csak ötven, akit vagy megtartasz vagy elküldesz.

Tedd azt, ő szerintem talál majd olyat, aki megbecsüli azért amit TESZ érte (és értékeli, hogy őszinte), nálad meg biztos sorban állnak a lovagok, vörös rózsa csokorral, kompromisszum mentesen, akikből választhatsz, ahogy eddig is. 😖

2021. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez jó alap az új kapcsolathoz. Az első válaszolók elfelejtik, hogy más gyerek nélkül és más gyerekkel ismerkedni.
2021. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%

6# nekem is van gyermekem, nem is egy. És igencsak langyoska a kapcsolatom a férjemmel. Pont azért írtam azt amit írtam, hogyha eleve úgy kezdődik a kapcsolat akkor sok jóra nem kell számítani.


2#

2021. jan. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nem kéne ilyen kapcsolat még most 40 évesen sem, bár nekem nincs gyerekem szerencsére.
2021. jan. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
2 gyerekkel szerintem ennél csak rosszabbat találhattál volna. Én nem dobnám el a helyedben. Nekem 1 gyerekkel még olyat sem sikerült találnom, aki tetszene kívül-belül, megmozgatna. Nem még hogy elfogadja a gyerekem, segítsen, támogasson meg amiket említettél. Nagyon szerencsés vagy, ne akadj fenn a szerelmi vallomás vagy a naaagy szerelem hiányán!
2021. jan. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
A szerelmet túlértékelik. Általában az emberek szerelemből házasodnak, és mi lesz a vége? 10-ből 6 válással végződik, és a maradék sem hiszem, hogy olyan nagyon boldog. Ez az ember mindent megtesz neked/érted, tudod milyen ritka ez? A gyerekeiket is elfogadta. Mi kell még? Nem szerelmes típus, hát istenem. Vannak ilyen emberek, de szerintem nagyon szeret. Esélytelen, hogy a kondícióiddal szembejön még egy ilyen. Értékeld szerintem, hogy ilyen szerencséd van.
2021. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!