Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Komolyan gondolhatja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolhatja hogy szeret vagy csak ugródeszka vagyok neki?

Figyelt kérdés
A munkahelyemre érkezett egy ukrán lány még márciusban. Menekült, két gyermekével és a húgával jött, egy szállón laknak. Első perctől nézegettük egymást, mindig kedvesen mosolygott rám, már-már elhittem hogy tetszem neki. Aztán június felé úgy hozta az élet hogy éppen egy helyre kerültünk a munkahelyen belül és csak ketten voltunk néhány órát. Ekkor a kezembe nyomta a telefonját hogy jelöljem be magam facebookon. Megtettem. Aznap, munka után elkezdte likeolgatni a képeimet, gondoltam talán kedvességből teszi, hiszen kollégák vagyunk. Majd 3 héttel ezelőtt gondoltam ráírok, mégis mi baj lehet? A nyelvi akadályok megvannak, nem beszél magyarul, sem angolul, csak oroszul tud. Így Google translate segítségével írtam neki messengeren. Kedvesen vette az üzenetem, majd hamar kiderült számomra hogy tetszem neki. Pár napra rá elcsattant egy csók, majd le is feküdtünk. Azóta többször is és állítja hogy szeret engem. Kedves vagyok vele, előzékeny, segítek neki a munkában is. Ugyanakkor a kollégák - főleg pasik - óva intenek a lánnyal való “kapcsolattól”. Nekik nemet mondott a szexuális ajánlatukra, mindenkit kikosarazott rajtam kívül. A férfikollégák szerint a lány csak ugródeszkának használ engem egy jobb élet reményében. Holott nekem megmondta hogy a háború után visszamegy Ukrajnába, tehát nem igazan értem hogy miért használna ki. Sosem kért semmit sem tőlem, fagyizni meg kávézni elmentünk ugyan és arra meg is hívtam, de ennyi. Ezen felül semmi extra kérése nem volt. A hátunk mögött persze összesúg mindenki és kb. világ lúzerének vagyok kikiáltva a cégnél, hogy elcsavarta a fejem a csajszi. Volt, aki el sem hitte elsőre a sztorit, mert hát “mit akarna már tőle ez a nő…” és “pont az? hagyjuk már” és társaik. Picit úgy érzem hogy savanyú a szőlő a férfi kollégáknak, mivel ők nem fektették meg a lányt. Egyébként 27 évesek vagyunk mindketten, a lány egy tipikus gyönyörűség, vékony, szőke haj és kék szem. Kijelentette hogy szeret engem… de a kollégák elbizonytalanítottak. Ti mit gondoltok?
2022. júl. 18. 07:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

“ lány még (…) Menekült, két gyermekével “

???

2022. júl. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
A magánéleted nem tartozik a kollégáidra. Ne reagálj, legfeljebb azt, hogy magánügy, és kezdj el másról beszélni.
2022. júl. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nő. Ha így jobban tetszik.
2022. júl. 18. 07:09
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
Hogyha nem beszéltek közös nyelvet, hogyan derült ki szeret és feküdtetek le pár napon belül úgy, hogy gyerekei vannak? Személyes beszélgetés hiánya nélkül ez az egész mesének tűnik.
2022. júl. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

#4


Kémia? Talán emiatt. Google fordító meg elég volt. 😀

2022. júl. 18. 07:16
 6/31 anonim ***** válasza:
95%
Én nem értem hogy lehet olyan jó egy kapcsolat, ha nem is beszélitek egymás nyelvét. Ez balekságnak tűnik szerintem, hogy egy pasi inkább google fordítózik, csak hogy legyen valami nő, minthogy megkeressen egy olyan embert, akivel..tud beszélgetni. Alapvető számomra hogy könnyen ki tudjam fejezni magam a másiknak. Igen, lehet, hogy nagyon kilátástalan helyzetben van, és mindent megtesz, hogy ezen változtasson. Mégis csak gyerekekről is gondoskodnia kell... Légy körültekintő. És ne a szavak számítsanak, hogy szeret... azt én is mondhatom... ha a nagy érzelemre hivatkozva együtt akar élni, tudj nemet mondani.
2022. júl. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
88%
Ezen majd ráérsz agyalni, ha nagyobb összegű kölcsönt akar kérni. Ok nélkül viszont ne feltételezz ilyet a másikról. A munkatársaidat valszeg eszi a most a fene, ezért kavarják a szart.
2022. júl. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
82%

Erről a TLC-n futó 90 nap jegyesség jut az eszembe, ahol külföldiek ugródeszkának használnak egy balek amerikait, összeházasodnak, majd nagy %-ban, pár év (általában a zöld kártya vagy állampolgárság megszerzése) után elválnak. Sok ukrán nő is próbálkozik amerikai férfiaknál, elég rossz hírük is van.


Teljesen őszintén, szerintem elsődleges célja, hogy keressen egy behálózható, szeretetre éhes szingli férfit, akit behálózhat, majd a lehető leghamarabb megpróbál odaköltözni hozzád a gyerekeivel. Ha nem adod be a derekad, keres tovább. Itt nem Te vagy a lényeg elsősorban, hanem a gyerekei lakhatásának minél jobb biztosítása.

Gondolj bele, milyen lehet egy párkapcsolat minősége, ahol még egymás nyelvét sem beszélitek?!


2-3 éve volt egy bírósági ügyem, ahol egy ukrán nő, pár hónapos ismeretség után összeházasodott egy magyar férfivel (ráadásul ügyvéd volt a férfi, nem is értettem, hogy lehet ennyire megvezethető...), házat vettek, majd a nő felnyomta a férfit családon belüli erőszakért, távoltartási végzést kért ellene és ki akarta rakni a közös lakásból, miután a férfi pénzéből berendezték az egészet. Természetesen a tárgyalás során kiderült, hogy az egészből semmi sem volt igaz...


Ne járj így! Engedd el ezt az egészet, ha hosszútávon jót akarsz magadnak. Elég számító nők az ukránok, oroszok. Persze lehet, ő a kivétel, de ennek kevés a valószínűsége.

2022. júl. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Noren1989 ***** válasza:
92%

Mese habbal.


A férjéről mi hír?

2022. júl. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
És mit mondott? Ja jlubju tyibjá?
2022. júl. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!