Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy maganyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy maganyos kicsit depisebb sraccal, aki kivirult mellettem, es hirtelen egy csajozos "istennek"erzi magát. Nem elso eset. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most nekem folyanat le kellene nyomnom a pasik önbizalmát hogy ne változzanak meg?


Eleinte el vannak ugy az eletben "lődörogve"nyugisan, összejövünk es hatalmas férfivá válnak.


Padlot fogtam attol hogy a mostani parom akit szeretek, az is ezt kezdi, es olyanokkal jön hogy figyelik őt a csajok az utcán, mi tortent?

Ezekbol szokott jonni hogy tul kezd tengeni az önbizalom aztán belevetik magukat a nőzésbe, azok, akik korábban elvoltak nyugisan a maguk kisvilágában.



Elegem van abbol hogy ugrodeszka vagyok!



2021. ápr. 17. 10:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem első eset? Itt valami nagyon fura. Ilyet nem láttam még. Ha nagy az arca, szakíts fele és keress egy normális srácot.
2021. ápr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem első eset, igen, hogy elszállnak mellettem maguktól a srácok :(
2021. ápr. 17. 10:42
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
És elhagy, és más nőkkel jön össze? Vagy mi szokott történni?
2021. ápr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Igen.megcsalasok meg azt hiszik ők lettek az alfa.

Aztan pofáraesés éa kulkognanak vissza mint egy kutya.


Ez a trend.

2021. ápr. 17. 10:44
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Jééé, ez ismerős. Két hosszú kapcsolatom is hasonlóan ért véget, csak én vagyok a férfi :D

Nemmondom, hogy legközelebb olyat válassz aki alapból ilyen, merthát akkor is kapnád a savat. Sajnos ez zsákbamacska, nemtudod milesz belőle. Tiszta stalker, lehet te vagy a szoba ami felfedi az ember önnön igaz valóját.

2021. ápr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a fiúk nem becsületesek, nem igazmondók és nem is hűségesek. Ezt kéne idejében felismerni előre és elkerülnöd őket messzire.
2021. ápr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

A mostani páromban nagyon bíztam. Amiért pl ő nem azzal kezdte hogy körbemutogat mindenkinek, mint vmi trófeát. Hanem teljesen megtartott magának. Teljesen minden kettőnkre tartozik. Nem vetít velem, nem idiota, felnőtt férfi es jol néz ki azaz azt hittem alapbol is van önbizalma es nem leszek egotuning!


De ez az elszólása..hogy kezdi figyelni más nők őt nézik e vagy nem, és kezdi magát ő is alfának hinni..

Én már ismerem mi jön ezek utan. A forgatokönyvet, ahogy majd aztán teszteli is hogy valoban bejon e más nőknek, aztán a határokat sem tartja be meg a stb.


Még itt, mindezek elott talán tudnék tenni valamit. Ahelyett hogy megint vegigasszisztálom csak tehetetlenul az egészet.


Aztán megint kullogna vissza ő is, de olyankor nálam már elveszett minden. Senkivel soha nem kezdtem ujra. Ill ezek utan keptelen is vagyok ujrakezdésre.


Majd jonnek a virag meg mindenfele hasoncsúszás. Ismerem már ezt

2021. ápr. 17. 10:53
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

6# Ez nem az igazmondás meg becsületesség kérdése. (Hisz a csávó nem titkolja a változást)


Van olyan, hogy valaki elkapatja magát, nem tudja a helyén kezelni a kapcsolatot, hanem azt hiszi hogy most ő valami eszeveszett nagy király és mindig az is marad.


Nemtom, nálam sose volt ez. Ha jó egy kapcsolat, mit érdekel mit gondolnak rólam más lányok?

2021. ápr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Valószínűleg ez az igazi személyisége, csak eddig nem élhette meg. Ismerem ezt a típust. Addig kell kib*szni a francba, míg még csak nézelődik, aztán keresni egy érettebb, érzelmileg intelligens partnert.
2021. ápr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
szerintem a legtöbb pasi ilyen. mindegyik magánál jobb nőt akar, aztán ha megvan, akkor mégjobbat és mégjobbat, sőt ha egszer volt egy jó, akkor nem is adják alább. szerintem te nagyon magad alatt választasz. tuningold fel magad még tökéletesebbre és olyan pasival szóba se állj, aki nem jöhetne össze bármikor egy szép nővel. az kell, hogy téged válasszon úgy is, hogy volna más lehetősége. Hiába hiszed hogy a mostani pasid jól néz ki, nem biztos, na meg náluk nem a kinézet, hanem a lóvé adja az önbizalmat vagy egy szép nő ha nincs lóvé. szóval keress gazdag pasit légyszives, mert tapasztalataim szerint pont a csórók a legszemetebbek, legsmucigabbak, legféltékenyebbek, elnyomók, és legnagyravágyóbbak.
2021. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!