Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítván után működhet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítván után működhet a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Párommal szakítottunk 7 hónapja, pont mikor elakart jegyezni, de rá 2 hétre kibékültünk

Mióta kibékültünk viszont folyamatosan vádaskodik hogy nem e vagyok mással és nem enged engem sehová egyedül csak vele mehetek, ezmiatt már többször is sírtam

Szerintetek adjak neki még esélyt hátha változtat rajta vagy inkább szakítsunk?



2022. júl. 25. 08:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson.
2022. júl. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mármint hogy esélyt adok még neki?
2022. júl. 25. 08:37
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Most elvileg nem vagytok együtt, és így bekorlátoz téged. Szerinted mi lenne, ha megint összejönnétek? Minden egyes napodat végigsírhatnád. Nem hiszem, hogy nem találnál ennél normálisabb partnert.
2022. júl. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

De együtt vagyuk

Kibékült

Csak úgy értem hogy adjak e neki esélyt hogy megváltozik hogy már nem fog ilyeneket mondani és bekorlátozni

2022. júl. 25. 08:46
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha újra együtt vagytok (fél éve?), akkor már megkapta az esélyt. Ennyi idő alatt megváltozhatott volna, ha akar. A szavaidból úgy veszem ki, hogy semmit nem változott.

Persze lehet még évekig is várni, hogy hátha megváltozik. Csak semmi értelme.

2022. júl. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen az alapszemélyisége akkor sosem fog megváltozni. Azt neked kell tudnod, hogy mennyire volt eddig is domináns a kapcsolatban.

Mennyire akarta hogy mindig az ő akarata érvényesüljön?

Te adsz e okot arra, hogy féltékeny legyen?

A kapcsolat egyik alapköve a kölcsönös bizalom. Ő pedig nem bízik benned. Ezért próbál ledominálni, korlátozni. Ha te nem csalod meg, nem adsz okot a bizalmatlanságra, akkor az ő fejében vannak a bajok.

Az biztos, hogy hosszú távon nem lehet úgy élni, hogy nem mehetsz sehová egyedül, mert ő nem bízik benned. Ez nem normális.

Azt neked kell eldöntened, hogy akarsz e ilyen kapcsolatban élni, vagy keresel egy másik férfit aki megbízik benned és te is benne.

2022. júl. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

"nem enged engem sehová egyedül csak vele mehetek"


Egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy ez neked miért nem bőven elegendő ok arra, hogy végleg szakíts vele.

2022. júl. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Hát most 2-3 hete van egy másik férfi akinek tetszek és ő is kezd nekem és ha szakítanék párommal össze is jönne velem csak félek hogy nem lennék vele olyan boldog vagy nem fogadna el úgy ahogy vagyok mert azért vannak szép emlékeink (4 éve vagyunk együnk együtt csak ugye szakítottunk már egyszer)
2022. júl. 25. 08:59
 9/24 anonim ***** válasza:
Ezzel a pasival te komolyan boldog vagy?
2022. júl. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Vannak napok mikor igen

De sokszor megsirat

2022. júl. 25. 09:05
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!