Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha felkeresek egy férfit aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felkeresek egy férfit aki egyszer már elutasított, lehetséges hogy most ad nekem egy esélyt? Nem tudom elengedni őt.

Figyelt kérdés

Van valaki akivel mar 2x is megprobáltuk az ismerkedést, mindkétszer pár napig tartott.

Eloszor nem tudom miert maradt abba az ismerkedes de par nem utan nem beszeltunk. Masodjara megint elkezdtuk de par nap utan leirta hogy nem akar beszelni, azota nem is beszelunk. Mindketszer ereztem hogy ereklem, mindketszer nagyon csodalatos volt az elejen , es szerintem az a baj hogy en nem tudok interneten ismerkedni, nem tudok beszelgetni, teljesen mas vagyok eloben mint szemelyesen, gondolom eszre vette hogy ez nekem nem megy es lehet azt gkndolta nem erdekel engem..pedig nagyon

Amugy masodjara elhivott talalkozni is, amikor vegeztem munkaban oda jott a varosba es mondta hogy talalkozzunk de nem akartam valamiert..es ezutan irta hogy hagyjam ot beken

Nem tudom valamiert elengedni, ritka ha tetszik nekem valaki, ő meg pont olyan akire en mindig is vagytam, akkor is ha csak teloba meg messengeren beszeletunk akkor is ereztem hogy o nekem kell, meg akarom ismerni ot..

Most az van bennem, hogy felkeresem ot. Talalkozni szeretnek vele

Irjak neki? Van ra esely hogy most jol alakul a dolog?


2022. júl. 25. 16:49
 1/10 A kérdező kommentje:

Vegulis miert lenne lehetetlen osszehozni egy talit egy velem egy idos fiuval akivel tetszunk egymasnak?

Azt eszeltem ki hogy ha felkeresem ugyis megint minden jo lesz , ha elhiv talalkozni elmegyek, vagy ravezetem hogy talalkozzunk es rajovunk vegre kellunk e egymasnak

2022. júl. 25. 16:51
 2/10 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok errol az egeszrol igy ismeretlenul?
2022. júl. 25. 16:51
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
azt hogy ha nem nyit ő feléd, akkor még mindig leszarja a fejed
2022. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem szarta le a fejem az elejen

De amikor egyszeruen nem tudok interneten ismerkedni miert erdeklodne irantam utana?

2022. júl. 25. 16:55
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen felesleges, nyilván csalódott, ha nyögvenyelősen ment online, utána meg nem voltál hajlandó találkozni, amikor ott lett volna a lehetőség. Mi olyan érdekes benne, az, hogy nem jött össze? Ismerkedj személyesen, ha nem megy írásban.
2022. júl. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az elejen soha nem ment nyogvenyelosen irtam is ezt

A kerdes pont errol szol, hogy irjak e neki hogy talalkozzunk vegre szemelyesen vagy ne

2022. júl. 25. 17:01
 7/10 A kérdező kommentje:
Megfogott engem es kesz ennyi
2022. júl. 25. 17:01
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Amugy masodjara elhivott talalkozni is, amikor vegeztem munkaban oda jott a varosba es mondta hogy talalkozzunk de nem akartam valamiert."


Mivel nem akartál vele találkozni, azt hihette hogy csak szórakozol vele. Úgy gondolta hogy ő nem vesztegeti az idejét ilyesmire.

Legalább megmagyaráztad neki azóta, hogy miért nem akartál vele találkozni?

2022. júl. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azota nem beszeltunk. Azt mondta nekem azutan hogy hagyjam ot beken
2022. júl. 25. 17:04
 10/10 anonim ***** válasza:
24%
Kérdezd meg az ismerőseit, hogy jelenleg van-e valakije? Ha nincs, akkor hajrá:).
2022. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!