Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elutasított egy csaj, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasított egy csaj, de felkeresett önként 1 hét múlva hogy ha van kedvem akkor szívesen találkozna velem és ne haragudjak a múlkori miatt. Ezek után bele menjek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 22:48
1 2
 1/16 -=Koldus=- ***** válasza:
Simán. Kérdezd meg tőle mi változott az alatt az 1 hét alatt, hogy most meg már akar tőled valamit.
2013. márc. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hát nemtudom, lehet, hogy csak szánalomból teszi
2013. márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én nem tenném..

Lehet, hogy volt egy másik srác aki miatt akkor elutasított téged. Most meg ha "nincs ló jó a szamár is?"

2013. márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Most meg ha "nincs ló jó a szamár is?"


Erre már én is gondoltam hogy lehet nem jött neki össze egy másik..

2013. márc. 8. 22:51
 5/16 anonim ***** válasza:
Egy próbát azért megér, nem?
2013. márc. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

ma 22:50


Nem hinném hogy szánalom.Az neki miért lenne jó?Te össze jönnél egy csajjal szánolomból?Már mint úgy értem hogy te szánnád meg..azért nem vagyok lúzer,szóval azt nem hiszem.Akkor úgy köyvelte el,biztos van aki jobban tetszik neki vagy nem vagyok az ő esete,zóval nem sértődtem meg.Nem esett jól igaz mert tetszett és én kedveltem,de ez így már akkor sem lenne az igazi szerintem,mert ha szánalom ha nem akkor is annak érezném.

2013. márc. 8. 22:55
 7/16 A kérdező kommentje:
*könyveltem el
2013. márc. 8. 22:56
 8/16 anonim ***** válasza:
Mert időközben meg tudta, mennyi pénzed van!
2013. márc. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
mindenképpen menj el
2013. márc. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Pendulum92 ***** válasza:
Múltkor nem voltál kihívás. Most, hogy gondolom hagytad a dolgot, elkezdte izgatni a dolog, hogy nem keresed, és hirtelen érdekesebb lettél.
2013. márc. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!