Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy dolgozza fel, aki többszö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozza fel, aki többször házhoz ment a pofonért értelmetlenül és rosszul került ki a helyzetből ?

Figyelt kérdés
2022. júl. 27. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocsáss meg önmagadnak. Fogadd el, hogy ez történt és ezen már nem tudsz változtatni. Emberek vagyunk, hibázunk.
2022. júl. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell ezen feldgozni eleve?


Van aki kitarto

Van aki akkor is küzd ha esélye 1%

Van aki eltökélt

Van aki elkotelezett

Van aki ha kell nekimegy 10 szer is a falnak

Van aki nem adja fel elsore

Van aki utolsó vérig is kuzd.


Talan ott van elemezve ez ahol írják nem a győzelem a fontos hanem az hogy megpróbaltad, igenis tettél érte.


Amit fel kellene dolgozni, a mi lett volna ha.., a kihagyott lehetosegek, amikkel nem éltél, amiket meg sem próbáltál, amiket helyből feladtál, amikre csak akkor es ott volt esélyed de kihagytad, amik miatt nem mehetsz vissza ujra megprobálni, amikor ugy halsz meg hogy miert nem tettem érte miért nem léptem, miért voltam gyenge beszari, miért hittem hogy nem lehet, miert miert.

2022. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem hiba. Ha nem győztél. Az lett volna hiba ha csak meg sem próbálod.
2022. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, igazatok van :)
2022. júl. 27. 23:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!