Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki az aki már látott csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az aki már látott csúnya férfit szép nővel vagy ismer ilyet?

Figyelt kérdés
Most nállam A szépség relatív szó hogy nem teszek ekkora különbséget mint a társadalom hogy ez csúnya ez meg szép szerintem emberek vagyunk. Beszélgettem egy csajjal aki szerintem kicsit fekete fehéren lát mindent mint a társadalom, hogy A szép nő csakis azért lehet egy csúnya férfivel mert a pénze kell fura én már láttam Nem egy olyan csúnya férfit szép nővel aki még csak gazdag se volt, mondtam neki hogy a duma is elég sokat jelent meg A bátorság nem szerint egy csakis a pénzért. Az én meglátásom szerint szerintem mindenki oda mehet mindenkihez mert az emberek vagyunk szerintem a kinézet másodlagos dolog az hogyha nem jön össze hát megesik az olyan. Azt is mondta hogy én azért annyira nem nézek ki jól hogy a top csajoknak be jöjjek ezen viszont jót röhögtem én nem is érdekel ,hogy bejönnek e tok csajoknak de szerintem mint ember mindenkinek más ízlése van szóval nem lehet azt mondani hogy a jó csajok csak hajó pasikra buknak vagy csúnya csajok meg csak a csúnya pasikra buknak mert az elég vicces lenne 😄

2022. júl. 28. 11:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%

Pont ma reggel láttam, és nem hittem a szememnek.

A villamosmegállóban láthatóan várakozott egy kb 28-30 év körüli férfi.Olyan 170 cm és kb 120 kg lehetett,kimondottan lógós hájas pocakkal,vastag ormótlan lábakkal, a rövid nadrágban látszott,hogy bokától térdig valami bőrbetegsége van, sárga-lila és barnás foltok,vizenyősen. Nagy busa feje volt, elég összevissza szakállal. Megjön az egyik villamos,leszáll róla egy korai huszas, karcsú, hosszú hajú, napbarnított és helyes arcú,magas csaj és csókkal üdvözli a srácot, és megölelik egymást. Majd kézenfogva mennek tovább.Legalább egy fejjel magasabb volt a csaj...


Mindenki ledöbbent, láttam az arcokat a megállóban...

2022. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%

Itt vagyok én. Csúnya vagyok, alacsony is. A feleségem magasabb nálam és szép nő, megfordulnak utána az utcán. Az előző barátnőm, akivel 6 évig együtt voltam, meg egyenesen gyönyörű volt. Hosszú szőke egyenes haj, kék szem, nagy cicik, jó alak. Na őt folyamatosan cikizték miattam az ismerősei.

Ja, nem vagyok gazdag, dolgoztam mindig, a fizetésemből éltem.

2022. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
29%
2-es Mi a titkod, elárulod? Akár privátban is. Fontos lenne tudnom.
2022. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
78%

igen, de az egyiknek a szülei gazdagok és van nyaraló miegymás, szülők vettek végül is lakást is a fiúknak.


A másik helyen a srác hát jól keres, de hatalmas az ismeretségi köre, rengeteget járnak külföldre hihetetlen sok a kedvezménye, ingyen jut el szállodákba napokra stb, szóval kb. mindent meg tud adni a csajnak.


Egy! Egyetlen olyat ismerek ahol a pasi nem gazdag, nincsenek gazdag szülők, viszont ott a csaj agyilag defektes.

2022. júl. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%

3-as, ezt már én is kérdeztem a nőktől, azt a választ kaptam, hogy nagyon férfias, határozott és kedves vagyok.

EZT NEM ÉN MONDOM MAGAMRA! Ez fontos.

2#

2022. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
14%
Kedves, akinek a felesége szép, az exe meg, az igen, az aztán gyönyörű volt, csöcsök minden. 🤮🤮🤮
2022. júl. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen párost gyakrabban látni, mint jó pasit csúnya nővel. Vagy azért, mert több a szép nő mint a jó pasi, vagy mert a pasik sokkal felszínesebbek. Ahogy azt mondjuk a sok incel kérdés is alátámasztja.
2022. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
42%

#5


Azt viszont hogy csúnya vagy, csak te mondod magadra, másképp kizárt hogy ezek a nők téged választottak volna.

2022. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
21%
Az én családomban, távolabbi rokonságban elég gyakori a jó pasi-csúnyább nő felállás. Értsd: pasik 180+ de inkáb 185+ centik, sportosabbak. A nőik pedig 175 alatt és ducibbak.
2022. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
54%
Kinek mi a csúnya...
2022. júl. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!