Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lesz egy randim, de túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz egy randim, de túl rondának érzem magam a fiúhoz. Inkább találkozzak olyannak aki már látott engem élőben?

Figyelt kérdés

A véletlennek köszönhetően megismerkedtem egy sráccal a neten. Egyáltalán nem kerestem kapcsolatot, ugyanis megundorodtam egy időre ettől az egésztől a rossz tapasztalatok miatt. De ez a srác igazán kedves, arról pedig ne is beszéljünk mennyire jóképű. Így beszélgetni kezdtem vele. Egy hete beszélünk, és már szeretne engem látni élőben is. Nos itt kezdődik az én problémám. Annyira nem tartom magam rondának, de a fogaim…Nem szépek. Elől kiáll két fogam. Ugyan vannak fent rólam képek, de egyiken sem látszik teljesen a fogam. Nem direkt dugtam el őket, igazából egyáltalán nem szégyellem. De ha egy ilyen jóképű srácról van szó, nyilván elbizonytalanodom.

Vajon mit szólna hozzám ha meglátna élőben? Elég sokat parázok ezen, a találkozó időpontja pedig egyre közelebb van.



2022. júl. 3. 15:30
 1/5 anonim válasza:
72%

Nagyon túlparázod

Meg ha esetleg nem lenne folytatás akkor se történik semmi.lányként kb akkor van pasid amikor akarsz

2022. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos neki is van valami pici tökéletlensége. Ezen nem múlik semmi.
2022. júl. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azért megadnám az esélyt neki.


Persze, megvan az esély rá, hogy nem tetszel neki (és nem is biztos, hogy a fogaid miatt), illetve lehet, hogy élőben ő nem fog neked. Viszont az is lehet, hogy boldogságra leltek egymással. :)

2022. júl. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen helyzetben vagyok mint te (kiálló fogak) Én is parázok nagyon, de tudom muszáj ennek a dolognak is egy esélyt adni.. különben mindig ott lenne bennem a mi lett volna ha. Lehet vele jössz/jövök össze pont.
2022. júl. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%

"Egy hete beszélünk"...ez gondolom pötyögést jelent, ami szánalmas.

Szóban, mennyi perc van eddig?....nulla:)))

Lehet olyan a hangja, hogy csikorognak fogaid majd tőle és te aggódsz?


Ha ennyire takarnád fogaidat, covidos lettél-covid pánikos vagy és maszkban mész...


Igazából nem értem, miért kell fennakadni ilyen apróságon...nem jön össze, nem jött össze és lépsz tovább...összejön, örülsz...nem mentél el, akkor meg itt sírsz a "mi lett volna akkor?"...irány és cicomázd magadat!

2022. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!