Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik, akik nem szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, akik nem szerettek bulizni! Mit tesztek, ha a barátnőtök csinosan kiöltözve elmegy bulizni a barátnőivel?

Figyelt kérdés

Én végül is, arra a következtetésre jutottam, hogy ha ilyen helyzetben vagyok, és megcsal, akkor így jártam. Valószínűleg úgy sem fog kiderülni soha. Felesleges emiatt cirkuszolni. Szóval nem szólok, menjen. Én meg játszok a Playstation-on. Majd éjfél körül rácsörgök mi újság.


Hajnalban ha kell, érte megyek.


2022. aug. 1. 22:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én elmegyek koncertre a Zeneakadémiára, színházba, a haverokkal éjszakai focira.
2022. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az is jó program.
2022. aug. 1. 22:16
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Örülök neki, hogy vannak barátai, akivel közösen töltenek időt. Aki meg akar csalni annak dizsizés és barátnőzés nélkül is menni fog...
2022. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
Attól függ mit takar a bulizás. Ha szórakozóhelyen táncol idegen férfiakkal, flörtöl, az nekem nem fér bele. Csajos estét tartani pár üveg bor mellett viszont oké.
2022. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
19%

Lehet tőled nem kapja meg azt a figyelmet vagy törődést amit igényelne és ezért jár kiöltözve a barátnőivel idegen férfiakkal táncikálni.

Sok jót nem tartogat rád nézve ha ez az igazi oka annak hogy eljár.

De ha előtted is mindig ilyen volt vagy még tini és azt a kort éli picit más a helyzet

2022. aug. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%
nekem nem kellene inkompatibilis barátnő, annál azért jobb egyedül
2022. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%
hát nem tudom.. ha valakinek egy lánynak / nőnek van barátja az nem discoba megy ami tele van drogos/ részeg kiéhezett kannal.. Menjenek szorakozanak üljenek be a barátnőivel valami komfortos helyre iszogatni de ne buliba..
2022. aug. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Imádok bulizni és nem szedek fel senkit. Külön és együtt is szoktunk bulizni, én többször táncolós diszkóba, ő inkább inni, nem vagyunk féltékenyek :)
2022. aug. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Kiöltözök én is és csatlakozom a hölgyekhez.Mindképp menj el vele(ük) néha,hogy érezze bármiben számíthat rád. Ps bármikor tudod nyomni.
2022. aug. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%
Balek vagy. Ha egy nő, akinek párja van, egyedül megy bulizni, azt azért teszi, mert meg akarja csalni a pasit. Vagy menj vele, vagy ne engedd el!
2022. aug. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!