Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem féltitek a barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem féltitek a barátnőtöket mikor a barátnőivel megy bulizni? A barátnői azok a minden buliba más pasival kavarok típusok.

Figyelt kérdés
Mikor megismertem először róla is azt hittem, hogy egyéjszakás lány, de ő más mint a barátnői. Ezért is a barátnőm azóta is. Most 1 hétre elmennek a barátnőivel nyaralni a Balatonra. Bízok benne, de azért bennem van, hogy a barátnői kavargatnak mindenkivel és biztos, hogy rá is rámozdulnak, mert egy nagyon jó csaj. Nem akarom ellenőrizgetni folyton, de ki vagyok tőle, hogy mi lehet vele. A ri.banc barátnők nem viszik bele a rosszba a normális lányokat?
2014. júl. 29. 08:53
1 2
 1/16 anonim válasza:
Figyelj ,ha szeret nem érdeklik más fiúk és nem kavar senkivel! Ha pedig kavar akkor nem szeret és meg sem érdemel Téged!
2014. júl. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Szóval nyugi!Nem kell aggódni!
2014. júl. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
dehogynem.
2014. júl. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

bár azt írhatnám, hogy ne izgulj, de én is össze sz..nám magam.. Fordított esetben mert én lány vagyok,(ha a pasim elmenne mulatkázni egy hétre Siófokra) ezek a lotyók veszélyesek, főleg ha isznak...

MIÉRT NEM KETTEN MENTEK A BALATONRA???

mért kell egy barátnőnek egy csapat rihe..ongyal mennie?

Ha nem tudsz menni, ő is maradjon..

2014. júl. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

Nem akarlak elkeseríteni, de 4 nyarat dolgoztam lent és hát nem a hűség mintapéldányai járnak oda.

Főleg nem egy hétre, normális kapcsolatba szerintem ez nem fér bele.

Főleg egy vagon ribivel...

Az első kettőnek pedig üzenem, h ilyenkor nem attól kell félni, h lelép egy másik pasival, hanem h egyszerűen megkefélik, majd hazajön és megy tovább minden a régi kerékvágásban.

2014. júl. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

úgye??

Az 5-nek se fér bele!!

Maradjon a barátnő a valagán...

2014. júl. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Adott kapcsolat dönti el mindig. Illetve hozzáállás kérdése. Jöhetnék itt a kommersz bizalom dumával, de ezt inkább hagyjuk.

Mi nem igazán szoktunk menni külön sehova (sőt). Pár éve viszont volt egy nyár, amikor a barátnőm mondta, hogy pár barátnőjével elmennek egy hétre egy strandos bulihelyre (nem Balatonra). Mivel már a legelején a kapcsolatnak megbeszéltük, hogy vagyunk mi, de mindkettőnknek megvan a magunk élete is, ezért ezen nem volt para (jónéháy éve együtt voltunk már ekkor). Én is tudtam időt szakítani a régi haverokra. Előtte megbeszéltük, hogy naponta beszélünk telefonon, hogy tudjuk jól van a másik, de nem zaklatjuk egymást, és lesz ami lesz az egy hét alatt (mert emberek vagyunk, senki sem tökéletes) átbeszéljük őszíntén, ha volt valami. Én is voltam pár buliban ez alatt, de nem volt semmi olyasmi.

Ő beismerte, hogy volt egy srác, akivel szexelt a strand mellett. Kölcsönös volt a szimpátia, de semmi több. Védekeztek, semmit nem hozott haza, se gyereket se betgséget. Kérdeztem, hogy élvezte-e, vagy csak azért csinálta, hogy biztos én is, erre az volt a válasz, hogy akarta, élvezte, még ilyesmiben úgysem volt része.

Megbeszéltük a dolgot, engem nem zavar, még úgy se, hogy közben nekem nem volt semmi. Előre megbeszéltük, nem titkolta, nem mástól kellett megtudnom.

2014. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

lehet mondani, hogy hova került a világ meg minden, meg, hogy nem értitek ezeket a hülye liberális felfogásúakat, de inkább vagyok hülye liberális, mint egy korlátolt majom

2014. júl. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nagyjából én is 7-eshez hasonlóan állok hozzá. Én nem félteném, de előtte megkérném, hogy bármi történik majd, azt mondja el. Ennyi belefér szerintem.
2014. júl. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 bumbi02 ***** válasza:

7-es.


Tehát az, aki ki tudja elégíteni a párja vágyait, és nem vágyik arra, hogy ezt más tegye meg, az korlátolt majom?


Vagy az, aki szereti a párját, és senki másra nem vágyik, csak a párjára, az korlátolt majom?


Gratulálok. Akkor remélem a majmok bolygóján élünk inkább, mintsem a hülye liberálisokén.

2014. júl. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!