Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Le lehet valahogy szóban írni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet valahogy szóban írni hogy milyen érzés pontosan az amikor van valakid akivel együtt lehetsz? F25

Figyelt kérdés

2022. aug. 2. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Megpróbálod újra leírni, hogy értsük és talán megpróbáljunk segíteni?

Ez így értelmezhetetlen meg csomó ellentmondást tartalmaz.

2022. aug. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy le lehet írni milyen érzés az ha van egy párod?
2022. aug. 2. 10:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerű leírni, meg nem is ugyanolyan ez mindenkinek, gondolom kapcsolatonként változik. Megpróbálom leírni a saját érzéseimet.



Rengeteg szerelmet, szeretetet kapok és adok. Szinte alig fér bele a szívembe.


Minden érzésem intenzívebb lesz.


Mikor vele vagyok az olyan lebegős boldogság, nyugalom, biztonság érzése. Olyan, mintha minden rendben lenne.


Legjobb barátommá válik, mindent szeretnék megosztani vele. Bármiről kommunikálhatok vele, minden problémát higgadtan meg tudunk beszélni.


Mindkettőnk számára alapvető az elejétől kezdve, hogy ez valami olyasmi, ami ki fog tartani, amiért érdemes küzdeni. Együtt tervezzük a jövőt.


Minden olyan egyszerűen és gördülékenyen alakul.


Sokkal magabiztosabb lettem, kevésbé vagyok szégyenlős, nyitottabb lettem és úgy érzem semmi sem lehetetlen, együtt bármire képesek vagyunk.


Nem érzem magam egyedül.

Nem féltékenykedem, mert elképzelhetetlen az a helyzet, jogy erre okom legyen. Magabiztos vagyok a kapcsolatban.


Egyre több a közös élmény, közös titok, közös ismerős és közös poén.


Szinte bármiről eszembe jut, ha távol van hiányzik.


Valami ilyesmi.

2022. aug. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!