Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Együtt lennétek olyan emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt lennétek olyan emberrel, aki mindenben pontosan olyan, amilyennek ti akartátok?

Figyelt kérdés
Örülnél, hogy nincs többé konfliktus, vagy hiányozna az hogy máshogy gondoljon dolgokat?

2020. máj. 22. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Az, hogy máshogy gondoljuk a dolgokat nem jelent konfliktust. Eleve sosem akartam olyan párt akivel mindenben egyetértünk, ilyen ember mellett nem lehet fejlődni, nem fog húzni előre, nem fog kimozdítani a komfortzónádból.

Viszont a konfliktus kizáró ok. A véleménykülönbség nem jelent veszekedést egy értelmes párkapcsolatban. Mind a ketten tudunk érvelni és asszertíven kommunikálni.

Egyébként mindenben olyan amilyet szerettem volna, jól megvagyunk.

2020. máj. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Én most egy ilyen kapcsolatban vagyok. Lassan két éve, de még egy hangos szó nem volt köztünk. Olyan nyugodt, nem a társaság közepe típus mint én, szinte ugyanúgy gondolkodunk mindenről, nagyon hasonló az ízlésünk, ami most külön jól jön, mert felújításokat végzünk a házon. Ennek én nagyon örülök, mert az előző párom pont az ellenkezője volt. Szinte ellenem beszélt, akármit mondtam, mindig más véleményen volt. Nekem nem hiányzik ez az örökös feszültség. Ez most így nagyon jó, a legnagyobb nyugalom van itthon. Aki viszont nem ehhez van szokva, annak ez unalmas lehet.
2020. máj. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minél több a közös pont annál sikeresebb a kapcsolat, de ha megjatssza vagy rahagyja az egyik a másikra nyilván nem ugyanaz. Mert az nem őszinte idomulás. Az pedig egy isteni csoda lenne ha mindenben egyezne a véleményünk. Engem nem zavarna egyáltalán.
2020. máj. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
Ilyennel vagyok egyutt:6 eve elunk is egyutt. O a szolga tipus. En meg a tipikus cicababa,aki sokat sportol es kolt magara (sajat jovedelembol) .
2020. máj. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A közös pontok nagyon fontosak, de olyna nincs, hogy két ember mindenben tökéletesen egyetért. Csak akkor, ha az egyik ráhagyja a másikra és hagyja magát elnyomni. Nos én nem hagyom magam, de a férfi sem, mert férfiatlan emberekkel nem állok szóba. Aki pedig nem hagyja érvényesülni a véleményét, az férfiatlan.
2020. máj. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én gondolkodásom nagyon fura, így ha az én gondolkodásom szerinti nő találna be engem, akkor az felérne egy katasztrófával.
2020. máj. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5 De akkor miért van az, hogy a nők egyből megsértődnek, ha a férfi kicsit is másképp gondol valamit és ezt a lehető legnormálisabban megmondja?
2020. máj. 23. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!