Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem erdeklem miert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem erdeklem miert nem tilt le, es miert nezi meg a napomat?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akivel ismerkedtem, nem talalkoztunk

Aztan megmondta nekem hogy nem akar velem beszelni mar...ennek semmi elojele nem volt, sőt elotte nap talalkozni akart na mindegy

Korlatozott engem, nem tiltott le es megnezi a napomat is

Ha nem erdeklem miert nem tilt le?

Amint ki tettem egybol megnezte nem hiszem hogy csak ra ment a napokra es kidobott engem is mert en kovetkeztem..

Szerintetek?


2022. aug. 2. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Unatkozik, ráér.
2022. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En ha valakitol nem akarok semmit, sot még csak beszelni sem en letiltom..nem tudom ő miert nem, de szerintem oka van
2022. aug. 2. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudja mit akar. Vagy nincs bátorsága bevallani még saját magának sem, hogy már nem akar veled ismerkedni. Én ezekre tudok tippelni. Szerintem hanyagold egy ideig, ne írj neki egy pár napig, sztorikat se pakolj ki miatt, ne leskelődj utána, ne foglalkozz vele... Ha ezek után sincs vér a pucájában, hogy írjon, vagy valami, akkor tiltsd le te. De szerintem ne aljasítsd le magad odáig, hogy szinte könyörögsz a figyelméért, mert megszokja.
2022. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért kéne letiltani? Én csak azokat szoktam, akik zaklatnak.

AMúgy de, könnyen lehet, hogy éppen pörgette végig, és bekerülrél a szórásba.

2022. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3. Nem irkalok neki meg semmi. Kb 2 hete korlatozott azota most tettem ki napba egy kepet. Gondolkozok rajta hogy letiltom csak elegge rossz erzes ez az egesz
2022. aug. 2. 23:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is megnézem az összes napot ha már egyre rákattintok.
2022. aug. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!