Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Évek teltek el, de mégiscsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek teltek el, de mégiscsak felesleges illúzió? Szerintetek nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Nem jöttünk össze egy kiutazás miatt, elég sok esetben is félreértettük egymást. Én nagyon szerelmes voltam belé anno, neki és nekem is lett más. (Most én is és ő is szinglik vagyunk) Szerintem nem feltétlen őriztünk pozitív képet egymásról.

Nemrég felkerestem, (reagáltam egy bejegyzésére) még ő is furcsán nyitott volt felém, érdeklődött. Beszélgettünk pár napig,

Aztán nem válaszolt az üzenetemre...tényleg kicsit se érdeklem?

Rengeteget változtam, és rájöttem hogy én még mindig szeretném. Diszkréten írtam, sose zaklattam se most se előtte. A szívem mélyén nagyon vágynék arra hogy találkozzunk, és őszintén mesélhessünk...

Update: nincs az országban, most fog hazautazni végérvényesen a napokban


Nagyon bíztam abban hátha “újra kapcsolódhatunk “

Szerintetek engedjem el?


21/L



2022. márc. 28. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
A kérdésed alapján azt gondolná az embet legalább 30 körüli vagy ha már évek teltek el. Hagyd ezt a tini szerelmet ő nem akar már tőled semmit.
2022. márc. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, huszonévesek vagyunk
2022. márc. 28. 16:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Kettőn áll a vásár. Őszinte kommunikáció alap.
2022. ápr. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engedd el
2022. ápr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyébként azóta is nagy ritkán, de válaszol, meg mondja hogy sajna nem ér rá de majd válaszol...(persze a történeteim mind megnézi)

elengedem, mostmár megnyugodtam, és tényleg nem marad bennem kérdőjel: ha fejre állok akkor sem fogok neki már kelleni

2022. ápr. 11. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!