Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Unokatestvér szerelem.?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unokatestvér szerelem.?

Figyelt kérdés

Nos, szerelmes vagyok az "unokatesómba". Én 27férfi, ő 28nő.

Több mint 10 éve többet érzek iránta mint szimpla szeretet de csak az utóbbi 2 évben tudatosult bennem mi is ez valójában. Mindig remekül elvoltunk egymással, egy húron pendülünk, meg van a vibrálás is, volt egy két intimebb pillanatunk is(sex nem volt). A lényeg az,hogy érzem rajta,hogy talán ő is többet érez irántam, de nem mondja ki mert mindig azzal jön hogy unokatestvérek vagyunk és emiatt kellemetlenül érzi magát. Pedig mikor történnek velünk a dolgok, nem ellenkezik, néha ő kezdi de másnap azt mondja nem kéne.

Azt tudom, hogy az Unokatestvér házasság már itthon is elfogadott és csupán 3 % a kockázat gyermekvállalás során a rendellenességre ami orvosilag is alacsony.

Neki sem volt még egyetlen értelmes kapcsolata sem és nekem sem, nem tálaljuk a helyünket. Érzem hogy együtt lenne jövőnk. Ezért azon gondolkodom hogy orvosilag alá támasztattom neki a tényeket egy rokoni dns vizsgálattal és genetikus szakértővel, elmegyek egy kivizsgálásra hogy átlássa ő is a dolgokat.

Most jön a kérdés lényege.

Nem egészen vagyunk unokatestvérek.

Nagymamámnak van 3 gyermeke, Édesanyám, Nagybátyám,Nagynéném

Nos mind a 3-an egy anyától vannak nyilván de más-más az apjuk. Ilyenkor a tovább adott dns is kevesebb lesz mint a normál unokatestvéreknek akiknek a szüleik édes testvérek és nem féltestvérek? Lehet hogy még távolabbi rokon mint szimplán unokatestvér ?

Kérem csak olyan válaszoljon aki érti is miről beszél. Így úgyis ki vizsgáltatom de az még sok idő szeretnék többet tudni.



2022. aug. 4. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Genetikai vizsgálatot mire kérsz? Van a családban örökletes betegség?
2022. aug. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Költözzetek másik városba, ahol nem ismernek titeket. Aztán vágjatok bele egy együttélésbe.
2022. aug. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs örökletes betegség. Csak szeretném minden kételyét eloszlatni. A helyzethez mérten a legbiztosabbra menni.
2022. aug. 4. 01:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen statisztikus gondolkodás itt nem működik. Ha beteg gyereketek lenne ( de még rendes párkapcsolatotok sincs) az nektek 100%, nem 3%.

Ha szereted, tegyél a dolgokért. De ehhez ketten kelletek. Egyedül hiába akarod.

2022. aug. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Freakshow 🤕
2022. aug. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hans Pötterman ***** válasza:
91%
Hát nyilván így csak "fél" unokatestvérek vagytok, nyilván kevesebb a közös pont a dnsetekben. Mondjuk én akkor is csak akkor mennék bele ilyesmibe,ha tudnánk előre,hogy nem akarunk gyereket,ilyesmiben nem szeretek kockáztatni akkor sem ha kicsi az esély a bajra.
2022. aug. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

Én ismerek unokatestvér házasságot 3 gyerekkel. Hatalmas botrány volt a családban.


Iszonyat sok ember között élünk, nem igaz, hogy pont a rokonodat kell kiszemelned magadnak. Persze mindig kéznél van, a rokoni kapcsolat meg könnyebbé teszi az “ártatlan” ismerkedést családi találkozókon. De ettől még a rokon az tabu.

2022. aug. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!