Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyenek a francia férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a francia férfiak?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy francia férfival, Franciaországban él. Ő 30, én 25 vagyok. Milyenek férjként, apaként. Pláne ha az ő országában élünk? Franciául még csak tanulgatok. Akinek volt/van francia párja, férje, beszélhetnénk.

2022. aug. 5. 18:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy természetesen én költöznék ki, ez nem is kérdés.
2022. aug. 5. 18:53
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ugyanolyanok, mint az itteniek, ott is van mindenféle férfi, nő, ember. Vannak ott is pszichopaták, ott is vannak agresszív, alattomos, addiktív szereken élő, buta stb. emberek, és ugyanúgy vannak kiegyensúlyozott, jó lelkületű stb. emberek is. Ez nem azon múlik, hogy valaki japán, francia vagy amerikai.
2022. aug. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
pár millió férfi érdekel.. vagy az az egy, akivel épp ismerkedsz?
2022. aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1. A kettes véleményét osztom.

2. Ismerkedsz vele, s már költözést, családot tervezel?

3. Sokszor még a magyar a magyart sem érti egy párkapcsolatban. Abba tuti nem gondoltál bele, hogy gond lesz a közös nyelv hiánya miatt a komolyabb, mélyebb kommunikációval, stb.

2022. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezért tanulok franciát. Igen, családon gondolokodom, mert én szeretnék gyereket, ő is, ezt fontos előre tisztázni egy kapcsolatban. Nehogy később derüljön ki, hogy mégsem egyformát akartok. Angolul tudunk mindketten. Magyar férfiakban eddig csak csalódtam. Persze, tudom, nem lehet általánosítani, de azért akinek francia a társa, az tud egy-két dolgot.
2022. aug. 5. 19:50
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Én kettőt ismertem. Az egyik egy sportos, bulizós életvidám srác, a másik egy kövér, lusta pedofil. Akkor most átlagot vonsz, és az segít?🤦🏽‍♀️ Nyilván mind különböző, pont mint minden más nemzetiségűnél.
2022. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%

kérdezi a francia férfi : lőszopóá ?

erre a nő : lő hát !

2022. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem francia a férjem, és volt pár francia pasim, meg randim is, tekintve, hogy jópár éve kinn élek.

Abszolút nem lehet àltalànosítani, volt köztük nagyon gáz is, de azért a többség inkább jó arc volt. Viszont sokkal szabadosabbak, mint a magyarok, pl azt felejtsd el, hogy azért balhezz velük, mert nő barátai vannak, vagy mert haverozik, vagy mert likeolgat Facebookon, meg ilyenek. A korlatozàst nem szeretik àltalaban.

De nekem mondjuk szerencsém volt, àltalaban elég hamar kiszűrtem a cikis egyedeket... Persze aztán nagyban függ elég sok tényezőtől : családi hàttér, kultúra, neveltetés, nagyvárosból jött vagy kisebb településről, milyen a végzettsége, mi a foglalkozása, neki illetve a szüleinek....

Van olyan család, ahol te mindig csak bevándorló migràns leszel (tapasztalat) aki biztosan csak a fiuk pénzét akarja lenyúlni, de vannak olyanok is, akik befogadnak minden további nélkül.

Ha esküvőre kerül a sor és felhozzàk a házassági szerződést, az abszolút normális, és nem igazán nézik jó szemmel, ha valaki nem akarja megcsinálni (inkább gyanús nekik).

Mindenképpen próbálj meg dolgozni, ne hagyd, hogy eltartson. Legyél önálló nő a kapcsolatban. Ha ez ellenére van, akkor legyen igencsak gyanús a dolog...

2022. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%
Arabok. Esetleg négerek.
2022. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!